Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor

Oda Julie Hembre

Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
LER-3001-1 Gruppe 1
O.J. Hembre
A.R. Steele
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
A. Unhjem
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-3002-1 Undervisning
O.J. Hembre
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Gruppe 3
O.J. Hembre
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Gruppe 1
O.J. Hembre
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3002-1 Gruppe 4
O.J. Hembre
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 2
O.J. Hembre
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe 1
O.J. Hembre
13:00      
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3001-1 Gruppe 2
O.J. Hembre
15:00        
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
O.J. Hembre
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-3002-1 Undervisning
O.J. Hembre
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-3002-1 Gruppe 1
O.J. Hembre
A.R. Steele
 
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H4 4.213
LER-3002-1 Gruppe 4
O.J. Hembre
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-3001-1 Gruppe 2
O.J. Hembre
A.R. Steele
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 3
O.J. Hembre
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.051
LER-3002-1 Gruppe 2
O.J. Hembre
A.R. Steele
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H5 5.302
LER-3001-1 Gruppe 1
O.J. Hembre
A.R. Steele
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H4 4.213
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 UB 244
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe C
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe E
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe D
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
 
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
O.J. Hembre
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.059
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
R. Johansen
L. Rønningsbakk
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
O.J. Hembre
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
O.J. Hembre
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
O.J. Hembre
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1003-1 Forelesning
O.J. Hembre
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
O.J. Hembre
15:00  
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2051-1 1-7 NOR
O.J. Hembre
K-A. Sæther
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2051-1 1-7 NOR
O.J. Hembre
K-A. Sæther
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 3
O.J. Hembre
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 5
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
O.J. Hembre
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-16:00
09:00-16:00 ILP 2.057
BOOKING- Booking BLS022
Dekomp Oda Julie Hembre
O.J. Hembre
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00