Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor

Oda Julie Hembre

Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.08.2020
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-1001-1 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
A. Unhjem
Torsdag
27.08.2020
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
LER-3001-1 Gruppe 1 O.J. Hembre
A.R. Steele
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.08.2020
08:15-10:00 LER-3002-1 Undervisning O.J. Hembre
Tirsdag
01.09.2020
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 2 O.J. Hembre
Onsdag
02.09.2020
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Gruppe 1 O.J. Hembre
Fredag
04.09.2020
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Gruppe 3 O.J. Hembre
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3002-1 Gruppe 4 O.J. Hembre
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe 1 O.J. Hembre
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3001-1 Gruppe 2 O.J. Hembre
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.09.2020
08:15-10:00 LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
A.R. Steele
14:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
Tirsdag
08.09.2020
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR O.J. Hembre
R. Johansen
Onsdag
09.09.2020
08:15-10:00 LER-3002-1 Undervisning O.J. Hembre
A.R. Steele
10:15-12:00 TEO-H4 4.213
LER-3002-1 Gruppe 4 O.J. Hembre
A.R. Steele
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Gruppe 3 O.J. Hembre
A.R. Steele
14:15-16:00 TEO-H5 5.302
LER-3001-1 Gruppe 1 O.J. Hembre
A.R. Steele
Torsdag
10.09.2020
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-3002-1 Gruppe 1 O.J. Hembre
A.R. Steele
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-3001-1 Gruppe 2 O.J. Hembre
A.R. Steele
12:15-14:00 ILP 2.051
LER-3002-1 Gruppe 2 O.J. Hembre
A.R. Steele
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.09.2020
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Torsdag
17.09.2020
12:15-16:00 LER-3001-1 Undervisning felles O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Fredag
18.09.2020
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
LER-3001-1 Gruppe C O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3001-1 Gruppe B O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe A O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H4 4.213
LER-3001-1 Gruppe D O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 UB 244
LER-3001-1 Gruppe E O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.09.2020
08:15-12:00 LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Fredag
25.09.2020
08:15-12:00 LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.09.2020
10:15-16:00 LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
S-E. Andreassen
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Tirsdag
29.09.2020
10:15-16:00 LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Onsdag
30.09.2020
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe A O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe B O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Torsdag
01.10.2020
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe C O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
12:15-16:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe D O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Fredag
02.10.2020
08:15-12:00 ILP 2.057
LER-3000-1 Gruppe E O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.10.2020
09:15-11:00 ILP 1.059
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
R. Johansen
L. Rønningsbakk
11:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Tirsdag
06.10.2020
08:15-16:00 ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.050
ILP 2.057
ILP 2.058
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Onsdag
07.10.2020
08:15-12:00 LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
14:15-16:00 LER-1003-1 Forelesning O.J. Hembre
Torsdag
08.10.2020
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR O.J. Hembre
10:15-12:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH O.J. Hembre
Fredag
09.10.2020
10:15-12:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS O.J. Hembre
12:15-14:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE O.J. Hembre
14:15-16:00 ILP 2.057
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS O.J. Hembre
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.10.2020
10:15-12:00 LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Fredag
16.10.2020
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2051-1 1-7 NOR O.J. Hembre
K-A. Sæther
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.11.2020
10:15-12:00 LER-2051-1 Felles undervisning S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Fredag
06.11.2020
08:15-12:00 ILP 2.072
LER-2051-1 1-7 NOR O.J. Hembre
K-A. Sæther
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.11.2020
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 3 O.J. Hembre
R. Johansen
Onsdag
11.11.2020
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 5 O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.11.2020
14:15-16:00 LER-1001-1 Felles undervisning
Forelesning
O.J. Hembre
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
09.12.2020
09:00-16:00 ILP 2.057
BOOKING- Booking BLS022
Dekomp Oda Julie Hembre
O.J. Hembre