Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor

Oda Julie Hembre

Uke 35
Mandag
08:15-10:00 - 24.08.2020
Gruppe A ENG/SAMF
Gruppe A
Rom:
ILP 2.051
10:15-12:00 - 24.08.2020
Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Rom:
ILP 2.051
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 27.08.2020
Gruppe 1
Fredag
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 31.08.2020
Undervisning
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 01.09.2020
Gruppe 2
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
10:15-12:00 - 02.09.2020
Gruppe 1
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 04.09.2020
Gruppe 3
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 04.09.2020
Gruppe 4
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 04.09.2020
Gruppe 1
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 04.09.2020
Gruppe 2
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP U1.068
Uke 37
Mandag
08:15-10:00 - 07.09.2020
Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
Rom:
14:15-16:00 - 07.09.2020
Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
Rom:
Tirsdag
08:15-10:00 - 08.09.2020
Klasse A MAT NOR
Rom:
ILP 2.051
Onsdag
08:15-10:00 - 09.09.2020
Undervisning
Rom:
10:15-12:00 - 09.09.2020
Gruppe 4
12:15-14:00 - 09.09.2020
Gruppe 3
Rom:
ILP 1.042
14:15-16:00 - 09.09.2020
Gruppe 1
Torsdag
08:15-10:00 - 10.09.2020
Gruppe 1
Rom:
ILP 2.051
10:15-12:00 - 10.09.2020
Gruppe 2
Rom:
ILP 2.051
12:15-14:00 - 10.09.2020
Gruppe 2
Rom:
ILP 2.051
Fredag
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 18.09.2020
Gruppe C
12:15-14:00 - 18.09.2020
Gruppe B
Rom:
ILP 2.005
12:15-14:00 - 18.09.2020
Gruppe A
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 18.09.2020
Gruppe D
12:15-14:00 - 18.09.2020
Gruppe E
Rom:
UB 244
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 24.09.2020
Undervisning felles
Digital felles undervising
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 25.09.2020
Undervisning felles
Digital felles undervising
Rom:
Uke 40
Mandag
10:15-16:00 - 28.09.2020
Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
Rom:
Tirsdag
10:15-16:00 - 29.09.2020
Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
Rom:
Onsdag
08:15-12:00 - 30.09.2020
Gruppe A
Rom:
ILP 2.057
12:15-16:00 - 30.09.2020
Gruppe B
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
08:15-12:00 - 01.10.2020
Gruppe C
Rom:
ILP 2.057
12:15-16:00 - 01.10.2020
Gruppe D
Rom:
ILP 2.057
Fredag
08:15-12:00 - 02.10.2020
Gruppe E
Rom:
ILP 2.057
Uke 41
Mandag
09:15-11:00 - 05.10.2020
Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
Rom:
ILP 1.059
11:15-16:00 - 05.10.2020
Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
Tirsdag
08:15-16:00 - 06.10.2020
Undervisning felles
UNDERV: Gruppearbeid/veiledning
Onsdag
08:15-12:00 - 07.10.2020
Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
Rom:
14:15-16:00 - 07.10.2020
Forelesning
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
Torsdag
08:15-10:00 - 08.10.2020
Klasse A MAT NOR
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 08.10.2020
Klasse B NAT m/ KRØ og KH
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
Fredag
10:15-12:00 - 09.10.2020
Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
12:15-14:00 - 09.10.2020
Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
14:15-16:00 - 09.10.2020
Klasse C NAT m/ MH og MUS
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
Uke 42
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 16.10.2020
1-7 NOR
Rom:
ILP 2.072
Uke 45
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 06.11.2020
1-7 NOR
Rom:
ILP 2.072
Uke 46
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.11.2020
Gruppe 3
Rom:
ILP 1.043
Onsdag
08:15-10:00 - 11.11.2020
Gruppe 5
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
Uke 48
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 24.11.2020
Felles undervisning
Forelesning
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:00-16:00 - 09.12.2020
Booking BLS022
Dekomp Oda Julie Hembre
Lærer:
O.J. Hembre
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
Fredag