Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor

Pernille Elisabeth Bartnæs

Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.042
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
   
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
   
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
 
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.056
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
 
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes og Harstad felles
SEM: Nettsamling Finnsnes og Harstad
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
       
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
09:00
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
FOR: Finnsnesgruppa felles (digitalt)
P.E. Bartnæs
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1004-1 Gruppe 2
Tema Læring.

Pensum: Askland og Sataøen (2019): kap. 1 og 4  Pålerud (2013): kap. 8

P.E. Bartnæs
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
BLU-1004-1 Gruppe 3
Tema Læring.

Pensum: Askland og Sataøen (2019): kap. 1 og 4  Pålerud (2013): kap. 8

P.E. Bartnæs
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1004-1 Felles seminar
FOR: Felles digitalt seminar

Lenke til digital seminar legges ut i kunngjøringer i Canvas

P.E. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1004-1 Gruppe 1
Tema Læring.

Pensum: Askland og Sataøen (2019): kap. 1 og 4  Pålerud (2013): kap. 8

P.E. Bartnæs
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1014-1 Harstad gr. 2
SEM: Harstad gr. 2

Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/67333602780?pwd=aTlHQUN4Vzk3RUlLV21xOGROZXExQT09

P.E. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Forelesning felles
FOR: Introduksjon til praksis (digitalt)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67114237294?pwd=V1N0c2NGOVlNOXJHUk9IOWtqczVudz09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68235595227?pwd=S3hUbzd6alBUWTlVajljSkU3OGdPdz09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61600497163?pwd=dXk3S1pXbWV2VkJJMTRjam0yS3c2QT09

P.E. Bartnæs
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Harstad felles seminar
SEM: Harstadgruppa felles (digitalt)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69128121699?pwd=S1pZMDhteE9LRWg5ZGVTU1FaN3Fvdz09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 2
SEM: Finnsnes gr. 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62862881043?pwd=YjNLaml4SjdiYXo3YnZmRFZVUStaZz09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
Finnsnesgruppa felles (digitalt)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61591132165?pwd=ejlVRUQySW9ic2ZjQlpRaW11RjFlUT09

P.E. Bartnæs
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1014-1 Finnsnes gr. 1
UNDERV: Finnsnes gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68336451949?pwd=RnQ4YlRsZG8yYndyRGVlN08yeXpKQT09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1014-1 Harstad gr. 1
UNDERV: Harstad gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67192681224?pwd=VlBocFpQeHJDaUs0MFRmMUhPMDRMUT09

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Finnsnes felles seminar
Finnsnesgruppa felles (digitalt)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61591132165?pwd=ejlVRUQySW9ic2ZjQlpRaW11RjFlUT09

P.E. Bartnæs
15:00  
16:00