Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Rachel Elise Jakhelln - Professor

Rachel Elise Jakhelln

Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
LER-3000-1 Gruppe 5
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Gruppe 3
R.E. Jakhelln
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R.E. Jakhelln
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Gruppe 1
R.E. Jakhelln
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Gruppe 2
R.E. Jakhelln
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.325
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 1
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BRUKERGRUPPE_7
TEDNET forskningsprosjekt (ILP)
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 5
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Gruppe 3
R.E. Jakhelln
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R.E. Jakhelln
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 1
R.E. Jakhelln
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-3000-1 Gruppe 2
R.E. Jakhelln
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1005
LER-3001-1 Undervisning felles

 Opptak+live
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising

 Opptak+live
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Undervisning felles

 Opptak+live
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising

 Opptak+live
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 UB 244
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H4 4.213
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
M. Liset
A.R. Steele
O.K. Straum
13:00  
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
Digital felles undervising
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
A.R. Steele
M. Wiik
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising

 Opptak+live
R.E. Jakhelln
J-H. Schultz
A.R. Steele
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BRUKERGRUPPE_7
TEDNET forskningsprosjekt (ILP)
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 3
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 2
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
R.E. Jakhelln
R. Johansen
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
R.E. Jakhelln
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BRUKERGRUPPE_7
TEDNET forskningsprosjekt (ILP)
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00
BOOKING- Booking BLS022
Mastermøte GLU
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
J. Höper
R.E. Jakhelln
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM A3012
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 4
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
11:00    
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 1
R.E. Jakhelln
R. Johansen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BRUKERGRUPPE_7
TEDNET forskningsprosjekt (ILP)
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rachel Elise Jakhelln - Professor i uke 51
Uke
51
Mandag
14.12.2020
Tirsdag
15.12.2020
Onsdag
16.12.2020
Torsdag
17.12.2020
Fredag
18.12.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking ANG035
Forskningsprosjekted LAB-TEd 5
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking BLS022
Forskningsgruppen RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T. Brox-Larsen
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
M. Son
G.W. Vedeler
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BRUKERGRUPPE_7
TEDNET forskningsprosjekt (ILP)
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B.A. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
 
15:00    
16:00