Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R.E. Jakhelln
R. Johansen
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 1
R. Johansen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 3
R. Johansen
11:00  
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3000-1 Gruppe 5
R. Johansen
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 2
R. Johansen
15:00    
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 5
R. Johansen
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 1
R. Johansen
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-3000-1 Undervisning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R. Johansen
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 3
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 2
R. Johansen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
O.J. Hembre
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
R. Johansen
   
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 3
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 5
R. Johansen
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 1
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 2
R. Johansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.051
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R. Johansen
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3001-1 Gruppe C
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3001-1 Gruppe A
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-3001-1 Gruppe B
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Gruppe D
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3001-1 Gruppe E
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
     
09:00      
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-3001-1 Undervisning felles
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Liset
N. MacLaren
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
O.K. Straum
M. Wiik
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
R. Johansen
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
R. Johansen
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
R. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
R.E. Jakhelln
R. Johansen
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.059
LER-3001-1 Undervisning felles
UNDERV: Digital felles undervising
O.J. Hembre
R. Johansen
L. Rønningsbakk
     
10:00      
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-1 5-10 SAMF fag 1
R. Johansen
L.I. Landsem
Tor-Egil Nilsen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1003-1 Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
09:00  
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
R. Johansen
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
R. Johansen
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
R. Johansen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 3
O.J. Hembre
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3000-1 Gruppe 2
R. Johansen
A.R. Steele
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 4
R. Johansen
A.R. Steele
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H5 5.202
LER-2051-1 5-10 SAMF fag 1
R. Johansen
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
 
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3000-1 Gruppe 1
R.E. Jakhelln
R. Johansen
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-3000-1 Undervisning
R. Johansen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 5
R. Johansen
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 1
R. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 3
R. Johansen
   
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
LER-3000-1 Gruppe 4
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-3000-1 Gruppe 2
R. Johansen
15:00      
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.068
LER-1052-1 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1003-1 Klasse A MAT NOR
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1003-1 Klasse C NAT m/ MH og MUS
R. Johansen
   
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1003-1 Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS
R. Johansen
   
11:00      
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1003-1 Klasse B NAT m/ KRØ og KH
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1003-1 Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE
R. Johansen
   
15:00    
16:00