Timeplan 2020 Høst - lærer Rune Johansen - Universitetslektor
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 17.08.2020 |
10:15-12:00 | LER-3000-1 | Undervisning | R.E. Jakhelln R. Johansen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.08.2020 |
08:15-10:00 | LER-1003-1 | Forelesning | R. Johansen |
|
10:15-12:00 | LER-3000-1 | Undervisning | R. Johansen |
||
Tirsdag 25.08.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | R. Johansen |
|
Onsdag 26.08.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | R. Johansen |
|
Torsdag 27.08.2020 |
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 4 | R. Johansen |
Fredag 28.08.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 1 | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | R. Johansen |
|
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-3000-1 | Gruppe 5 | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.043 |
LER-3000-1 | Gruppe 2 | R. Johansen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 02.09.2020 |
12:15-14:00 | LER-3000-1 | Undervisning | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | R. Johansen |
|
Torsdag 03.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP U1.068 |
LER-3000-1 | Gruppe 5 | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 1 | R. Johansen |
|
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 4 | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 2 | R. Johansen |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.09.2020 |
08:15-10:00 | LER-1003-1 | Forelesning | R. Johansen |
|
10:15-12:00 | LER-3000-1 | Undervisning | R. Johansen |
||
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 1 | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BLS022 Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen K.E.W. Bjørndal O.J. Hembre R.E. Jakhelln R. Johansen L. Rønningsbakk A.R. Steele Y. Sørensen A. Unhjem |
||
Tirsdag 08.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | O.J. Hembre R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | R. Johansen |
|
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 2 | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | R. Johansen |
|
Onsdag 09.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 2.051 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | R. Johansen |
|
Torsdag 10.09.2020 |
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 4 | R. Johansen |
Fredag 11.09.2020 |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 5 | R. Johansen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | R. Johansen |
14:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | R. Johansen |
|
Onsdag 23.09.2020 |
08:15-10:00 | ILP 2.072 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.043 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | R. Johansen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.09.2020 |
08:15-10:00 | LER-1003-1 | Forelesning | R. Johansen |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.10.2020 |
09:15-11:00 | ILP 1.059 |
LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
O.J. Hembre R. Johansen L. Rønningsbakk |
Onsdag 07.10.2020 |
08:15-12:00 | LER-3001-1 | Undervisning felles UNDERV: Digital felles undervising |
R.E. Jakhelln R. Johansen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.10.2020 |
08:15-10:00 | LER-1003-1 | Forelesning | R. Johansen |
|
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
||
Fredag 16.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-2051-1 | 5-10 SAMF fag 1 | R. Johansen L.I. Landsem Tor-Egil Nilsen |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.10.2020 |
08:15-10:00 | LER-1003-1 | Forelesning | R. Johansen |
|
Tirsdag 20.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Onsdag 21.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Fredag 23.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | R. Johansen |
Onsdag 28.10.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | R. Johansen |
|
Torsdag 29.10.2020 |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | R. Johansen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.11.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | O.J. Hembre R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.043 |
LER-3000-1 | Gruppe 4 | R. Johansen A.R. Steele |
|
14:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-3000-1 | Gruppe 1 | R.E. Jakhelln R. Johansen |
|
Torsdag 12.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
LER-3000-1 | Gruppe 2 | R. Johansen A.R. Steele |
12:15-16:00 | TEO-H5 5.202 |
LER-2051-1 | 5-10 SAMF fag 1 | R. Johansen L.I. Landsem K. Nordman-Strand |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.11.2020 |
10:15-12:00 | LER-3000-1 | Undervisning | R. Johansen |
|
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 1 | R. Johansen |
|
Onsdag 18.11.2020 |
12:15-14:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 3 | R. Johansen |
Torsdag 19.11.2020 |
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 4 | R. Johansen |
Fredag 20.11.2020 |
10:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-3000-1 | Gruppe 5 | R. Johansen |
14:15-16:00 | ILP 1.043 |
LER-3000-1 | Gruppe 2 | R. Johansen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 23.11.2020 |
08:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-1052-1 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen K. Isaksen B-H. Johannessen R. Johansen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.E. Mathisen |
Tirsdag 24.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-1003-1 | Klasse A MAT NOR | R. Johansen |
14:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-1003-1 | Klasse B NAT m/ KRØ og KH | R. Johansen |
|
Onsdag 25.11.2020 |
08:15-10:00 | ILP 1.042 |
LER-1003-1 | Klasse C NAT m/ MH og MUS | R. Johansen |
10:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1003-1 | Klasse D SAMF m/ KRØ KH og MUS | R. Johansen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-1003-1 | Klasse E ENG og SAMF m/ MH og KRLE | R. Johansen |