Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis

Sünnje Linnéa Basedow

Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Introduction to System Ecology (Digital)
S.L. Basedow
J. Berge
B. Bluhm
Y.V. Bodur
K. Campbell
M. Daase
R. Gradinger
W. Hemmingsen
R.B. Ingvaldsen
U. Lindstrøm
E.M. Nilssen
T. Pedersen
M. Reigstad
C. Svensen
P.F. Wassmann
I. Wiedmann
Allison Baiely
Haakon Hop
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
05.10.2020
Tirsdag
06.10.2020
Onsdag
07.10.2020
Torsdag
08.10.2020
Fredag
09.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Lectures
FOR: Role of advection in zooplankton ecology and planktonic food webs (Digital)
S.L. Basedow
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-3015-1 Seminars
SEM: Horizontal and vertical zooplankton transport (Digital)
S.L. Basedow
M. Daase
15:00      
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
SVF-1201-1 Forelesning
S.L. Basedow
J. Lu
S.N. Wergeland
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00