Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
10.08.2020
Tirsdag
11.08.2020
Onsdag
12.08.2020
Torsdag
13.08.2020
Fredag
14.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP U1.069
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
S. Boldermo
   
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP U1.069
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
S. Boldermo
   
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00
BLU-1014-1 Forelesning felles
FOR: Felles tur
S. Boldermo
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.056
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
S. Boldermo
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
S. Boldermo
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
17.08.2020
Tirsdag
18.08.2020
Onsdag
19.08.2020
Torsdag
20.08.2020
Fredag
21.08.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
24.08.2020
Tirsdag
25.08.2020
Onsdag
26.08.2020
Torsdag
27.08.2020
Fredag
28.08.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: skoggruppemetoden
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Utdeling av PDO
S. Boldermo
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: eventyrlig pedagogikk
S. Boldermo
I. Frenning
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Barn mestring
S. Boldermo
10:00    
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Felles møte
S. Boldermo
I. Frenning
 
13:00          
14:00          
15:00      
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Praksisforberedelser
S. Boldermo
I. Frenning
O.M. Kanck
 
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
31.08.2020
Tirsdag
01.09.2020
Onsdag
02.09.2020
Torsdag
03.09.2020
Fredag
04.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3530
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
S. Boldermo
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1520
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
S. Boldermo
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
S. Boldermo
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
S. Boldermo
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
S. Boldermo
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
15:00    
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning - arbeidskrav ute
S. Boldermo
C.H. Moen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
S. Boldermo
I. Frenning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
09:00    
10:00    
11:00    
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
ILP 2.056
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
C.H. Moen
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
14.09.2020
Tirsdag
15.09.2020
Onsdag
16.09.2020
Torsdag
17.09.2020
Fredag
18.09.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø og Narvik felles
SEM: Nettsamling Tromsø og Narvik
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
15:00    
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.037
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
E. Gamst-Nergård
   
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Seminar ReKomp 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
L. Husjord
T. Isaksen
B.A. Karlsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
T.K. Vårnes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag ILP
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.325
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Informasjon om bacheloroppgave
S. Boldermo
C.H. Moen
A.M. Pesch
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.325
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
S. Boldermo
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Veiledning
S. Boldermo
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00  
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:45
13:00-14:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte for ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
A.M. Pesch
T. Unstad
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2016-1 Undervisning
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
26.10.2020
Tirsdag
27.10.2020
Onsdag
28.10.2020
Torsdag
29.10.2020
Fredag
30.10.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:45
08:00-11:45 ILP 1.006
ILP 1.042
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
09:00      
10:00      
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BLU-2014-1 Felles undervisning
FOR: Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
C.H. Moen
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 46
Uke
46
Mandag
09.11.2020
Tirsdag
10.11.2020
Onsdag
11.11.2020
Torsdag
12.11.2020
Fredag
13.11.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 47
Uke
47
Mandag
16.11.2020
Tirsdag
17.11.2020
Onsdag
18.11.2020
Torsdag
19.11.2020
Fredag
20.11.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn

https://uit.zoom.us/j/62468026165?pwd=S1FKZG90Njg5UFJTdEJFbFhSTHpWZz09 

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
SEM: Tromsø gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69288812169?pwd=NVdCR0U2VEN5VmE0dWJWZ3pQc1hIZz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
Synkrone forelesninger: Barns læring og Introduksjon til kognitiv og sosial konstruktivisme
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/65367080453?pwd=Q2JqdG9KZlVaNndqKzhRQ1RQcDFIZz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BLU-1014-1 Forelesning felles
FOR: Introduksjon til praksis (digitalt)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S. Boldermo
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
BLU-1014-1 Tromsø gr. 2
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn

https://uit.zoom.us/j/62447252605?pwd=bXJtWUlWSGxGUXVRVmhnMHFSQlJBZz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1014-1 Tromsø gr. 1
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
UNDERV: Tromsø gr. 1

https://uit.zoom.us/j/65741997376?pwd=REtqemp3SGE3WlQ0WkgzNDNVTUZUZz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
SEM: Narvik gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69331121383?pwd=WXg0emw5TmFKNDVZWDRwVGUzTVB1UT09

S. Boldermo
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
Synkrone forelesninger: Barns læring og Introduksjon til kognitiv og sosial konstruktivisme
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/67966648614?pwd=bnpNazhxcVQ0V1Z4NUlmTjRpRTNCQT09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn
UNDERV: Narvik gr. 1

https://uit.zoom.us/j/67588945348?pwd=b0ZzazBGSTVIelVFUjZJUk5TVE1yQT09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1014-1 Narvik gr. 1
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
UNDERV: Narvik gr. 1

https://uit.zoom.us/j/68269341750?pwd=SkllQ3Y0Q2MxamRISzg5N09BbWlxZz09

S. Boldermo
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-1 Tromsø felles seminar
Asynkrone forelesninger: Introduksjon til ulike faglige begreper og Gjennomgang av arbeidskrav 3+4, gruppeinndeling
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
14:15-16:00
BLU-1014-1 Narvik felles seminar
Asynkrone forelesninger: Introduksjon til ulike faglige begreper og Gjennomgang av arbeidskrav 3+4, gruppeinndeling
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1014-1 Narvik gr. 2
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn
SEM: Narvik gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69578669382?pwd=YXFjK2NVajgvUTRUenBPZE1ZNUhVdz09

S. Boldermo
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
23.11.2020
Tirsdag
24.11.2020
Onsdag
25.11.2020
Torsdag
26.11.2020
Fredag
27.11.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
30.11.2020
Tirsdag
01.12.2020
Onsdag
02.12.2020
Torsdag
03.12.2020
Fredag
04.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 50
Uke
50
Mandag
07.12.2020
Tirsdag
08.12.2020
Onsdag
09.12.2020
Torsdag
10.12.2020
Fredag
11.12.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid BLU
A.L. Bakke
S. Boldermo
H.K. Bråthen
N.H. Dønnem
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
O.M. Kanck
S.R. Kvande
S.S. Madsen
C.H. Moen
A. Myrstad
A.M. Pesch
B. Steinsvik
T. Unstad
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00