Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Uke 33
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-09:00 - 12.08.2020
Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP U1.069
09:15-10:00 - 12.08.2020
Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP U1.069
12:15-13:00 - 12.08.2020
Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.056
13:15-14:00 - 12.08.2020
Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
Fredag
10:00-16:00 - 14.08.2020
Forelesning felles
FOR: Felles tur
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Uke 34
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 21.08.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 26.08.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: skoggruppemetoden
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
09:15-12:00 - 27.08.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning. Tema: eventyrlig pedagogikk
Rom:
ILP 2.072
12:15-13:00 - 27.08.2020
Felles undervisning
FOR: Felles møte
Rom:
ILP 1.005
15:15-16:00 - 27.08.2020
Felles undervisning
FOR: Praksisforberedelser
Rom:
ILP 1.059
Fredag
08:15-09:00 - 28.08.2020
Felles undervisning
FOR: Utdeling av PDO
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
09:15-12:00 - 28.08.2020
Felles undervisning
FOR: Barn mestring
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
Uke 36
Mandag
08:15-10:00 - 31.08.2020
Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
10:15-12:00 - 31.08.2020
Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Tirsdag
08:15-10:00 - 01.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
13:15-16:00 - 01.09.2020
Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Onsdag
09:15-11:00 - 02.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
11:15-14:00 - 02.09.2020
Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 02.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Torsdag
09:15-11:00 - 03.09.2020
Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.051
11:15-13:00 - 03.09.2020
Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.051
Fredag
10:15-12:00 - 04.09.2020
Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
12:15-14:00 - 04.09.2020
Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
14:15-16:00 - 04.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Uke 37
Mandag
08:15-12:00 - 07.09.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
08:15-14:00 - 08.09.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning - arbeidskrav ute
Rom:
Onsdag
Torsdag
13:15-16:00 - 10.09.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Fredag
08:15-16:00 - 11.09.2020
Booking ANG035
Fagdag for Master i begynneropplæring
Rom:
Uke 38
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 15.09.2020
Tromsø og Narvik felles
SEM: Nettsamling Tromsø og Narvik
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Onsdag
10:15-12:00 - 16.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
12:15-14:00 - 16.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 16.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Torsdag
12:15-14:00 - 17.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Fredag
10:15-12:00 - 18.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
12:15-13:00 - 18.09.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
13:15-14:00 - 18.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 18.09.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Uke 39
Mandag
11:15-12:00 - 21.09.2020
Undervisning
12:15-14:00 - 21.09.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
14:15-16:00 - 21.09.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Tirsdag
12:15-14:00 - 22.09.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
14:15-15:00 - 22.09.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
15:15-16:00 - 22.09.2020
Undervisning
Onsdag
11:15-12:00 - 23.09.2020
Undervisning
Torsdag
Fredag
Uke 40
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
08:15-10:00 - 12.10.2020
Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
10:15-12:00 - 12.10.2020
Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 12.10.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Tirsdag
08:15-11:00 - 13.10.2020
Narvik gr. 2
SEM: Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
11:15-14:00 - 13.10.2020
Narvik gr. 1
UNDERV: Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 13.10.2020
Narvik felles seminar
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 14.10.2020
Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.042
10:15-12:00 - 14.10.2020
Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
12:15-14:00 - 14.10.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 14.10.2020
Tromsø felles seminar
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Torsdag
08:15-11:00 - 15.10.2020
Tromsø gr. 2
SEM: Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
11:15-14:00 - 15.10.2020
Tromsø gr. 1
UNDERV: Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Fredag
08:15-10:00 - 16.10.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
10:15-12:00 - 16.10.2020
Felles undervisning
FOR: Informasjon om bacheloroppgave
Rom:
ILP 1.005
12:15-16:00 - 16.10.2020
Felles undervisning
FOR: Veiledning
Lærer:
S. Boldermo
Uke 43
Mandag
12:15-14:00 - 19.10.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
14:15-16:00 - 19.10.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Tirsdag
12:15-14:00 - 20.10.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
14:15-16:00 - 20.10.2020
Undervisning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
12:15-16:00 - 02.11.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
Tirsdag
Onsdag
08:00-11:45 - 04.11.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Torsdag
12:15-16:00 - 05.11.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Fredag
08:15-14:00 - 06.11.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
Rom:
ILP 1.005
Uke 46
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 17.11.2020
Tromsø gr. 1
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn

https://uit.zoom.us/j/62468026165?pwd=S1FKZG90Njg5UFJTdEJFbFhSTHpWZz09 

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.059
10:15-12:00 - 17.11.2020
Tromsø gr. 2
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn

https://uit.zoom.us/j/62447252605?pwd=bXJtWUlWSGxGUXVRVmhnMHFSQlJBZz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.042
12:15-14:00 - 17.11.2020
Tromsø felles seminar
Synkrone forelesninger: Barns læring og Introduksjon til kognitiv og sosial konstruktivisme
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/67966648614?pwd=bnpNazhxcVQ0V1Z4NUlmTjRpRTNCQT09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 17.11.2020
Narvik felles seminar
Asynkrone forelesninger: Introduksjon til ulike faglige begreper og Gjennomgang av arbeidskrav 3+4, gruppeinndeling
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
14:15-16:00 - 17.11.2020
Tromsø felles seminar
Asynkrone forelesninger: Introduksjon til ulike faglige begreper og Gjennomgang av arbeidskrav 3+4, gruppeinndeling
FOR: Tromsøgruppa felles (digitalt)
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 18.11.2020
Tromsø gr. 2
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
SEM: Tromsø gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69288812169?pwd=NVdCR0U2VEN5VmE0dWJWZ3pQc1hIZz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.042
10:15-12:00 - 18.11.2020
Tromsø gr. 1
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
UNDERV: Tromsø gr. 1

https://uit.zoom.us/j/65741997376?pwd=REtqemp3SGE3WlQ0WkgzNDNVTUZUZz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.005
12:15-14:00 - 18.11.2020
Narvik gr. 1
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn
UNDERV: Narvik gr. 1

https://uit.zoom.us/j/67588945348?pwd=b0ZzazBGSTVIelVFUjZJUk5TVE1yQT09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 18.11.2020
Narvik gr. 2
Synkron forelesning: Kunnskapsbasert profesjonsutøvelse og synet på barn
SEM: Narvik gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69578669382?pwd=YXFjK2NVajgvUTRUenBPZE1ZNUhVdz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
08:15-10:00 - 19.11.2020
Narvik felles seminar
Synkrone forelesninger: Barns læring og Introduksjon til kognitiv og sosial konstruktivisme
SEM: Narvikgruppa felles (digitalt)

https://uit.zoom.us/j/65367080453?pwd=Q2JqdG9KZlVaNndqKzhRQ1RQcDFIZz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
10:15-12:00 - 19.11.2020
Narvik gr. 2
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
SEM: Narvik gr. 2

https://uit.zoom.us/j/69331121383?pwd=WXg0emw5TmFKNDVZWDRwVGUzTVB1UT09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.007
12:15-14:00 - 19.11.2020
Narvik gr. 1
Synkron forelesning: Piaget, Vygotskij, Leontjev og Bruner i barnehagen
UNDERV: Narvik gr. 1

https://uit.zoom.us/j/68269341750?pwd=SkllQ3Y0Q2MxamRISzg5N09BbWlxZz09

Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 2.072
Fredag
08:00-16:00 - 20.11.2020
Forelesning felles
FOR: Introduksjon til praksis (digitalt)
Rom:
ILP 2.051
Uke 48
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag