Timeplan 2020 Høst - lærer Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis
Uke 33 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 14.08.2020 |
08:15-11:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 17.08.2020 |
13:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 26.08.2020 |
08:15-23:59 | LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
|
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BRUKERGRUPPE_7 TEDNET forskningsprosjekt (ILP) |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther |
||
Torsdag 27.08.2020 |
00:00-23:59 | LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
|
10:15-16:00 | TEO-H1 1.233 TEO-H1 1.325 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forskningsprosjekted LAB-TEd 1 |
Y. Antonsen S.Ø. Blomsø T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen S. Sivertsvik S. Skrøvset M. Son A. Unhjem L.L. Warth |
|
Fredag 28.08.2020 |
00:00-16:00 | LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 04.09.2020 |
12:15-14:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.09.2020 |
12:15-16:00 | ILP 2.066 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Onsdag 23.09.2020 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BRUKERGRUPPE_7 TEDNET forskningsprosjekt (ILP) |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.09.2020 |
08:15-10:00 | LER-1051-1 | Forelesning | L. Hjemgård Johansen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
|
13:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
|
Tirsdag 29.09.2020 |
08:15-12:00 | ILP 2.071 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Onsdag 30.09.2020 |
10:15-16:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Forskningsprosjekted LAB-TEd 2 |
Y. Antonsen S.Ø. Blomsø T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen J.N. Roksvold S. Sivertsvik S. Skrøvset M. Son A. Unhjem L.L. Warth |
|
Torsdag 01.10.2020 |
08:15-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forskningsprosjekted LAB-TEd 3 |
Y. Antonsen S.Ø. Blomsø T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen J.N. Roksvold S. Sivertsvik S. Skrøvset M. Son A. Unhjem L.L. Warth |
Fredag 02.10.2020 |
13:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 06.10.2020 |
08:15-11:00 | LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
|
Onsdag 07.10.2020 |
14:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-1051-1 | Faggruppe NAT | S.T. Killengreen |
Uke 42 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.10.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
Tirsdag 13.10.2020 |
12:15-16:00 | ILP 2.066 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Fredag 16.10.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-2051-1 | 5-10 NAT fag 1 | J. Höper S.T. Killengreen A. Unhjem |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.10.2020 |
10:15-12:00 | ILP 2.065 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Onsdag 21.10.2020 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BRUKERGRUPPE_7 TEDNET forskningsprosjekt (ILP) |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther |
|
Fredag 23.10.2020 |
14:15-15:00 | BOOKING- | Booking BLS022 Mastermøte GLU |
H. Brox O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning J. Höper R.E. Jakhelln R.V. Johnsen S.T. Killengreen K. Killie A.H. Lødemel L. Rønningsbakk A. Unhjem |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 27.10.2020 |
10:15-12:00 | ILP 2.065 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Uke 45 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.11.2020 |
10:15-12:00 | LER-2051-1 | Felles undervisning | S-E. Andreassen O.G. Drageset B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper K. Isaksen R.E. Jakhelln R. Johansen M. Johnsen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel K. Nordman-Strand G.O. Pettersen L. Rønningsbakk M. Son A.R. Steele K-A. Sæther Y. Sørensen A. Unhjem O.J. Wang |
|
Torsdag 05.11.2020 |
10:15-16:00 | SVHUM A3012 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forskningsprosjekted LAB-TEd 4 |
Y. Antonsen S.Ø. Blomsø T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen J.N. Roksvold S. Sivertsvik S. Skrøvset M. Son A. Unhjem L.L. Warth |
Fredag 06.11.2020 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-2051-1 | 5-10 NAT fag 1 | J. Höper S.T. Killengreen A. Unhjem |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.11.2020 |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
LRU-3501-1 | Forelesning | S.T. Killengreen |
Torsdag 12.11.2020 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1051-1 | Seminar B KRØ KH og NAT Obligatorisk skriveverksted |
L. Hjemgård Johansen S.T. Killengreen H.E. Moe K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.11.2020 |
13:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Onsdag 18.11.2020 |
13:15-16:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.11.2020 |
11:15-12:00 | ILP 2.065 |
LER-1303-1 | Undervisning | S.T. Killengreen |
Onsdag 25.11.2020 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BRUKERGRUPPE_7 TEDNET forskningsprosjekt (ILP) |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther |
Uke 51 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 16.12.2020 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking BRUKERGRUPPE_7 TEDNET forskningsprosjekt (ILP) |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther |
|
Torsdag 17.12.2020 |
10:15-16:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forskningsprosjekted LAB-TEd 5 |
Y. Antonsen S.Ø. Blomsø T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen J.N. Roksvold S. Sivertsvik S. Skrøvset M. Son A. Unhjem L.L. Warth |