Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Høst - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke
37
Mandag
07.09.2020
Tirsdag
08.09.2020
Onsdag
09.09.2020
Torsdag
10.09.2020
Fredag
11.09.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Møter for PEL på GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
K.E.W. Bjørndal
O.J. Hembre
R.E. Jakhelln
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
Y. Sørensen
A. Unhjem
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
21.09.2020
Tirsdag
22.09.2020
Onsdag
23.09.2020
Torsdag
24.09.2020
Fredag
25.09.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
Y. Sørensen
 
13:00  
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
28.09.2020
Tirsdag
29.09.2020
Onsdag
30.09.2020
Torsdag
01.10.2020
Fredag
02.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
Gruppe A
Y. Sørensen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
Gruppe C
Y. Sørensen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
Gruppe B
Y. Sørensen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.005
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.005
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
12.10.2020
Tirsdag
13.10.2020
Onsdag
14.10.2020
Torsdag
15.10.2020
Fredag
16.10.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.417
TEO-H1 1.425
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
TEO-H1 1.343
LER-1000-1 Seminargruppe B
SEM: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.213
TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.221
TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.417
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
     
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.317
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.329
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
K.E.W. Bjørndal
M. Liset
Y. Sørensen
M. Wiik
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
19.10.2020
Tirsdag
20.10.2020
Onsdag
21.10.2020
Torsdag
22.10.2020
Fredag
23.10.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse B Samfunnsfag
SEM: Gruppe B
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse C Matematikk
SEM: Gruppe C
Y. Sørensen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Y. Sørensen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1000-1 Seminargruppe A
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
09:00  
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1002-1 Klasse A Naturfag og norsk
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1000-1 Seminargruppe B
Gruppe B
Y. Sørensen
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
02.11.2020
Tirsdag
03.11.2020
Onsdag
04.11.2020
Torsdag
05.11.2020
Fredag
06.11.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-2051-1 Felles undervisning
S-E. Andreassen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
K. Nordman-Strand
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-1 5-10 MAT fag 1
O.G. Drageset
R.E. Jakhelln
Y. Sørensen
O. Wang
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00