Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Alv Birkeland - Førstelektor

Alv Birkeland

Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 TEO-H1 1.343
PFF-5020-1 Undervisning
A. Birkeland
A. Heggelund
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
T. Lund
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
L. Sveen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk
A. Birkeland
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM B1005
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektstart
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
09:00    
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM A3019
PFF-5026-1 Undervisning
A. Birkeland
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
17:00          
18:00          
19:00
Aktiviteter i tidsrommet 19:00-21:00
19:00-21:00
PFF-5020-1 Undervisning
Pizza på Yonas for de som ønsker. Se kart her: https://tinyurl.com/soehor8
A. Birkeland
A. Heggelund
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
T. Lund
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
L. Sveen
       
20:00        
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.425
PFF-3000-1 Pedagogikk
Presentasjon av prosjekt
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
 
11:00  
12:00    
13:00    
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
   
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM A3019
PFF-5026-1 Undervisning
AVLYST
A. Birkeland
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
 
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
PFF-5026-1 Undervisning
Digital undervisning
A. Birkeland
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning
A. Birkeland
     
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
A. Birkeland
 
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00