Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Alv Birkeland - Førstelektor

Alv Birkeland

Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.01.2020
12:15-14:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Torsdag
09.01.2020
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.01.2020
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Fredag
17.01.2020
08:15-10:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
23.01.2020
10:15-12:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.01.2020
08:30-12:00 TEO-H1 1.343
PFF-5020-1 Undervisning A. Birkeland
A. Heggelund
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
T. Lund
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
L. Sveen
12:15-16:00 SVHUM A3019
PFF-5026-1 Undervisning A. Birkeland
19:00-21:00 PFF-5020-1 Undervisning
Pizza på Yonas for de som ønsker. Se kart her: https://tinyurl.com/soehor8
A. Birkeland
A. Heggelund
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
T. Lund
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
L. Sveen
Onsdag
29.01.2020
08:15-10:00 SVHUM A3012
PFF-3000-1 Matematikkdidaktikk A. Birkeland
Fredag
31.01.2020
08:15-12:00 SVHUM B1005
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektstart
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
12:15-14:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.02.2020
10:15-16:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Tirsdag
04.02.2020
08:15-14:00 PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Onsdag
05.02.2020
08:15-10:00 TEO-H1 1.203
TEO-H1 1.205
TEO-H1 1.209
TEO-H1 1.211
TEO-H1 1.286
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-3000-1 Pedagogikk
Prosjektgrupper
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
10:15-12:00 TEO-H1 1.425
PFF-3000-1 Pedagogikk
Presentasjon av prosjekt
A. Birkeland
H.V. Busch
A. Heggelund
T.B. Jensen
H-G. Køller
L.I. Landsem
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Saus
T. Wara
Fredag
07.02.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.02.2020
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Onsdag
19.02.2020
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.02.2020
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Onsdag
26.02.2020
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Torsdag
27.02.2020
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.03.2020
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Tirsdag
10.03.2020
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.03.2020
12:15-16:00 SVHUM A3019
PFF-5026-1 Undervisning
AVLYST
A. Birkeland
Torsdag
19.03.2020
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Fredag
20.03.2020
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.03.2020
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Onsdag
01.04.2020
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
Torsdag
02.04.2020
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.04.2020
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Torsdag
16.04.2020
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.04.2020
12:15-16:00 PFF-5026-1 Undervisning
Digital undervisning
A. Birkeland
Onsdag
22.04.2020
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Torsdag
23.04.2020
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
28.04.2020
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning A. Birkeland
Torsdag
30.04.2020
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT A. Birkeland
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
A. Birkeland
Timeplan for Alv Birkeland - Førstelektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
08.05.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø