Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Anton Liaimer - Førsteamanuensis

Anton Liaimer

Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
BOOKING- Booking MMJ022
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 FARM F1.101
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
BIO-1601-1 Seminar gr. 1 (Biomedisin, Biologi)
Seminar gr 1
A. Liaimer
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
       
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1601-1 Seminar gr. 2 (Biomedisin, Biologi)
Seminar gr 2
A. Liaimer
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.343
BIO-1601-1 Seminar gr. 1 (Biomedisin, Biologi)
Seminar gr 1
A. Liaimer
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.836-AUD2
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00
BOOKING- Booking MMJ022
Fagdag AMB
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.343
BIO-1601-1 Seminar gr. 1 (Biomedisin, Biologi)
Seminar gr 1
A. Liaimer
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MH2 U.08.316
BIO-1601-1 Forelesning
A. Liaimer
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.343
BIO-1601-1 Seminar gr. 1 (Biomedisin, Biologi)
Seminar gr 1
A. Liaimer
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 UB 244
BIO-1601-1 Seminar gr. 4 (Akvamedisin, Bioteknologi)
Seminar gr 4
A. Liaimer
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2601-1 Forelesning
13

 Opptak+live
A. Liaimer
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 2 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 2
A. Liaimer
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 1 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 1
A. Liaimer
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 1 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 1
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 1 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 1
A. Liaimer
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 2 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 2
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 2 (Biomedisin, Biologi)
Lab gr 2
A. Liaimer
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 3 (Ernæring, lektor, andre)
Lab gr 3
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 3 (Ernæring, lektor, andre)
Lab gr 3
A. Liaimer
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 4 (Akvamedisin, Bioteknologi)
Lab gr 4
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 4 (Akvamedisin, Bioteknologi)
Lab gr 4
A. Liaimer
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anton Liaimer - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 3 (Ernæring, lektor, andre)
Lab gr 3
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 3 (Ernæring, lektor, andre)
Lab gr 3
A. Liaimer
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 4 (Akvamedisin, Bioteknologi)
Lab gr 4
A. Liaimer
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH D-309
BIO-1601-1 Lab. gruppe 4 (Akvamedisin, Bioteknologi)
Lab gr 4
A. Liaimer
13:00      
14:00      
15:00      
16:00