Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor

Bengt Arve Waldemarsen Haugseth

Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Presentasjon av emnet
Forelesning
B. Haugseth
F. Hiss
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Nordnorske sanger
B. Haugseth
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lydkomposisjon
B. Haugseth
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
Nordnorske sanger
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk som virkemiddel og lydkulisser
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
Lydkomposisjon
B. Haugseth
15:00    
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk i fortelling
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dramatisere og formidle fortelling
B. Haugseth
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
08:15-11:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Veiledning til forestilling
B. Haugseth
C. Skjernes
08:15-11:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Gruppe 2
Veiledning til forestilling
B. Haugseth
C. Skjernes
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vandreforestilling
B. Haugseth
C. Skjernes
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vandreforestilling
B. Haugseth
C. Skjernes
M.L. Sundelin
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk i fortelling
B. Haugseth
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 C.214
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dramatisere og formidle fortelling
B. Haugseth
C. Skjernes
 
12:00    
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
VID-6203-2 Undervisning
B. Haugseth
M.L. Sundelin
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00  
10:00  
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00  
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
VID-6203-2 Undervisning
B. Haugseth
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Tema: Gjennomføring av digital billedbok
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 2
Tema: Gjennomføring av digital billedbok
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 J.U07
VID-6203-2 Undervisning
M. Dardanou
B. Haugseth
I.C. Nordli
C. Skjernes
M.L. Sundelin
 
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
09:00  
10:00  
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
 
09:00      
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
LER-1552-2 Undervisning
B. Haugseth
15:00      
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-2001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.112
MV.110 C.311
MUS-1001-2 Undervisning
F.L. Hansen
B. Haugseth
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bengt Arve Waldemarsen Haugseth - Førstelektor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00