Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (1)
A.L. Bakke
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (2)
A.L. Bakke
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (3)
A.L. Bakke
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (4)
A.L. Bakke
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (5)
A.L. Bakke
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
B.A. Karlsen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (1)
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (2)
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (3)
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (4)
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (5)
P.E. Bartnæs
B.A. Karlsen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-17:00
13:00-17:00
BOOKING- Booking BLS022
ReKomp
B.A. Karlsen
C. Skjernes
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00        
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1012-2 Gruppe 2
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 E.201
MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1002-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
C. Skjernes
T. Unstad
10:15-14:00 MV.110 I.112
BLU-1012-2 Gruppe 1
B.A. Karlsen
11:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Skjernes
T. Unstad
   
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 2
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
13:00  
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 3
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
09:00  
10:00  
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-15:45
11:30-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 1
B.A. Karlsen
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Forelesning arbeidskrav
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
09:00    
10:00    
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Forelesning arbeidskrav
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
Animasjon
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
     
11:00      
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
Animasjon
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
       
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 C.111
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.112
BLU-1002-2 Felles undervisning
Animasjon
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 B.111
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
MV.110 C.311
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Arbeidskrav. Visning for barnehagebarn
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
09:00      
10:00      
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Forelesning arbeidskrav
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.306
MV.110 C.307
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Forelesning arbeidskrav
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 2
B.A. Karlsen
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1002-2 Felles undervisning
Animasjon
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
   
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 I.112
BLU-1012-2 Gruppe 1
B.A. Karlsen
       
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-17:00
13:00-17:00
BOOKING- Booking BLS022
ReKomp
B.A. Karlsen
C. Skjernes
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1012-2 Gruppe 2
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 3
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00    
16:00        
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 I.112
BLU-1002-2 Gruppe 1
B.A. Karlsen
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
06.04.2020
Tirsdag
07.04.2020
Onsdag
08.04.2020
Torsdag
09.04.2020
Fredag
10.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
UNDERV: Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
09:00      
10:00      
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Fellesundervisning
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 MV.110 B.111
MV.110 C.104
MV.110 C.214
MV.110 C.311
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Undervisning
N.H. Dønnem
B.A. Karlsen
C. Skjernes
12:00  
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
18.05.2020
Tirsdag
19.05.2020
Onsdag
20.05.2020
Torsdag
21.05.2020
Fredag
22.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-17:00
13:00-17:00 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
ReKomp
B.A. Karlsen
C. Skjernes
     
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00        
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
08.06.2020
Tirsdag
09.06.2020
Onsdag
10.06.2020
Torsdag
11.06.2020
Fredag
12.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00