Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Uke 2
Mandag
08:15-16:00 - 06.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (1)
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 07.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (2)
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 08.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (3)
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 09.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (4)
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 10.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 2 (5)
Rom:
Uke 3
Mandag
08:15-16:00 - 13.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (1)
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 14.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (2)
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 15.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (3)
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 16.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (4)
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 17.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (5)
Rom:
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
13:00-17:00 - 29.01.2020
Booking BLS022
ReKomp
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
10:15-14:00 - 03.02.2020
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-12:00 - 04.02.2020
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
12:15-16:00 - 04.02.2020
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 11.02.2020
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
12:15-16:00 - 17.02.2020
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
10:15-13:00 - 02.03.2020
Felles undervisning
Animasjon
13:15-16:00 - 02.03.2020
Felles undervisning
Animasjon
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
08:15-11:00 - 09.03.2020
Felles undervisning
Animasjon
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-14:00 - 13.03.2020
Fellesundervisning
Arbeidskrav. Visning for barnehagebarn
Uke 12
Mandag
10:15-12:00 - 16.03.2020
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
12:15-14:00 - 23.03.2020
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
14:15-16:00 - 23.03.2020
Gruppe 2
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
14:15-16:00 - 24.03.2020
Gruppe 3
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
09:15-12:00 - 25.03.2020
Felles undervisning
Animasjon
13:00-17:00 - 25.03.2020
Booking BLS022
ReKomp
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
08:15-10:00 - 30.03.2020
Gruppe 1
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 22.04.2020
Fellesundervisning
UNDERV: Eksamensforberedelser
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
13:00-17:00 - 19.05.2020
Booking BLS022
ReKomp
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag