Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Erling Sverre Nordøy - Professor

Erling Sverre Nordøy

Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
BIO-2310-1 Lectures
Lecture
E.S. Nordøy
G. Wagner
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
BOOKING- Booking MMJ022
Lærermøte AMB emneplanlegging studieåret 20-21
C.E. Adams
P-A. Amundsen
C. Andreassen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
T-L. Heimkjær
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
L.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1006-1 Forelesning
Forelesning
E.S. Nordøy
G. Wagner
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-111
BIO-1006-1 Forelesning
E.S. Nordøy
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-111
BIO-1006-1 Forelesning
E. Jørgensen
E.S. Nordøy
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-272
BIO-1006-1 Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Sanser
E.S. Nordøy
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-272
BIO-1006-1 Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
E.S. Nordøy
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Sanser
E.S. Nordøy
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 Sanser
E.S. Nordøy
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK)
Kollokvium gr. 2 Sanser
E.S. Nordøy
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 BIOLOGI 2.003
BIO-2310-1 Lectures
Lecture
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00
BOOKING- Booking MMJ022
Fagdag AMB
C.E. Adams
P-A. Amundsen
J. Berge
B. Bluhm
S. Bourgeon
E. Cooper
K.B. Fischer
A.C. Gerecht
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
K. Krause
R. Kristoffersen
A. Liaimer
J. Nahrgang
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Sanser
E.S. Nordøy
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Nyre
E.S. Nordøy
13:00    
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 AB 3-108
BIO-2310-1 Lectures
Lecture OBLIGATORY INFO MEETING RE. EXPEDITION
E.S. Nordøy
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 AB 3-108
BIO-2310-1 Seminars
Seminar
E.S. Nordøy
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Nyre
E.S. Nordøy
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-2002-1 Forelesninger
Forelesning: Nyre
E.S. Nordøy
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1006-1 Forelesning
Omvisning AAB bygget
E.S. Nordøy
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 Nyre
E.S. Nordøy
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH A-272
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK)
Kollokvium gr. 2 Nyre
E.S. Nordøy
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab. gr 1 kan tas av (BioMedisin og Akvamedisin)
Lab. gruppe I: Nyrelab
E.S. Nordøy
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH U7.214
BIO-2002-1 Lab.gr 2 kan tas av(B-BIO og B-BIOTEK)
Lab. gruppe II: Nyrelab
E.S. Nordøy
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
Lørdag
21.03.2020
Søndag
22.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice 17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00              
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
Lørdag
28.03.2020
Søndag
29.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice 17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00              
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-31.03
L. Folkow
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice 17.03-01.04
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NFH FF HM
BIO-2310-1 Cruise
Cruise to West Ice-17.03-31.03
L. Folkow
E.S. Nordøy
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
BIO-2002-1 Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 Sirkulasjon
E.S. Nordøy
A. Striberny
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
BIO-2310-1 Lectures
Lecture
E.S. Nordøy
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 AB 3-108
BIO-2310-1 Seminars
Seminar
E.S. Nordøy
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-102-LAUD
BIO-2310-1 Lectures
Lecture
E.S. Nordøy
   
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 AB 3-108
BIO-2310-1 Seminars
Seminar
E.S. Nordøy
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-109
BIO-2310-1 Lectures
Lecture
E.S. Nordøy
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 AB 3-108
BIO-2310-1 Seminars
Seminar
E.S. Nordøy
15:00        
16:00          
Timeplan for Erling Sverre Nordøy - Professor i uke 21
Uke
21
Mandag
18.05.2020
Tirsdag
19.05.2020
Onsdag
20.05.2020
Torsdag
21.05.2020
Fredag
22.05.2020
Lørdag
23.05.2020
Søndag
24.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 4.sem og lektorstudenter
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 TEO-H1 1.425
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 4.sem og lektorstudenter
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 4.sem og lektorstudenter
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 SKFELT SKFELT
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 2 sem
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 SKFELT SKFELT
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 2 sem
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 SKFELT SKFELT
BIO-1104-1 Felt velges av B-BIO 2 sem
M.S. Høstmark
E.S. Nordøy
V. Seljestokken
 
09:00  
10:00  
11:00  
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00