Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
F.S. Larsen
   
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
F.S. Larsen
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
15:00      
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00
VID-6045-1 Samlinger
F.S. Larsen
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
     
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
F.S. Larsen
 
13:00  
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
T.F. Eidissen
F.S. Larsen
S.I. Nordkild
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
SEM2: Seminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMFSeminar MAT+ENG/KRØ/NOR/SAMF
F.S. Larsen
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-2202-2 Seminar MAT + NAT
F.S. Larsen
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
F.S. Larsen
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 TEO-H1 1.225
VID-6045-1 Samlinger
F.S. Larsen
   
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
F.S. Larsen
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B.A. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 TEO-H1 1.225
VID-6045-1 Samlinger
F.S. Larsen
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1202-1 Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
Gruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUHGruppe B: MAT+KRLE/MH/MUS, 1.år MAT+KUH
F.S. Larsen
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1202-1 Felles undervisning
Forelesning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1202-1 Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
Gruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUHGruppe A: MAT+KRØ, 2.år MAT+KUH
F.S. Larsen
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00