Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Gunnar Elling Mathisen - Dosent

Gunnar Elling Mathisen

Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1352-2 Felles undervisning
Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
   
09:00    
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe B
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe A
G.E. Mathisen
15:00    
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
G.E. Mathisen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe B
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe A
G.E. Mathisen
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-2352-2 Forelesning
Veiledning
I. Frenning
G.E. Mathisen
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2352-2 Forelesning
Langrenn
G.E. Mathisen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
J-E. Furulund
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2352-2 Forelesning
Langrenn
G.E. Mathisen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
Langrenn
G.E. Mathisen
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-2352-2 Forelesning
Veiledning
I. Frenning
G.E. Mathisen
09:00  
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1352-2 Felles undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
Langrenn
G.E. Mathisen
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.201
LER-2352-2 Forelesning
I. Frenning
G.E. Mathisen
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B.A. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
Ute
G.E. Mathisen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
Ute
G.E. Mathisen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe B
G.E. Mathisen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe A
G.E. Mathisen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Fagseksjonsmøte
Møte Kroppsøving faggruppe

Saksliste:

Vi starter med å rydde/kaste i svømmehall- gymsal- utstyrsrom -teorirom under gymsal. Ingrid og Linda har ansvar for å notere ned innkjøpsliste

Gunnar gjennomfører gruppeintervju: han kommer med mer info.

K.H. Danielsen
I. Frenning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe B
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe A
G.E. Mathisen
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe A
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1352-2 Gruppe B
G.E. Mathisen
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
Ute
G.E. Mathisen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2352-2 Forelesning
G.E. Mathisen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gunnar Elling Mathisen - Dosent i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.113
LER-1352-2 Eksamen
G.E. Mathisen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 K.113
LER-1352-2 Eksamen
G.E. Mathisen
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00