Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Harald Eivind Moe - Universitetslektor

Harald Eivind Moe

Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
H.E. Moe
09:00    
10:00      
11:00      
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Undervisning
H.E. Moe
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Undervisning
H.E. Moe
11:00        
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Undervisning
H.E. Moe
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
MV.110 E.302
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L. Hjemgård Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
10:00    
11:00    
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 2.år
H.R. Folkenborg
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Undervisning
H.E. Moe
09:00
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
S.T. Killengreen
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
S.T. Killengreen
H.E. Moe
09:00    
10:00    
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 K.112
LER-2051-2 MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
H.E. Moe
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
S.T. Killengreen
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
S.T. Killengreen
H.E. Moe
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 1
Gruppe 1 (A1)
H.E. Moe
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 3
Gruppe 3 (B1)
A.L. Bakke
H.E. Moe
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 2
Gruppe 2 (A2)
H.E. Moe
A.M. Pesch
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 4
Gruppe 4 (B2)
A.L. Bakke
H.E. Moe
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 3
Gruppe 3 (B1)
A.L. Bakke
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 1
Gruppe 1 (A1)
H.E. Moe
A.M. Pesch
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 4
Gruppe 4 (B2)
A.L. Bakke
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.111
BLU-2000-1 Gruppe 2
Gruppe 2 (A2)
H.E. Moe
A.M. Pesch
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
M. Bartnæs
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
A. Unhjem
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1401-1 Undervisning
H.E. Moe
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2402-2 Undervisning
H.E. Moe
K.D. Opstad
I. Aarvik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 I.103
MV.110 I.105
MV.110 I.106
MV.110 I.109
MV.110 I.111
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1402-2 Undervisning
H.E. Moe
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Harald Eivind Moe - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 25