Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Hilde Sollid - Professor

Hilde Sollid

Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-11:00
08:00-11:00 MV.110 J.101
BOOKING- Booking ANG035
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
J.F. Skogdal
H. Sollid
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
LRU-3001-1 Felles undervisning
Mastertorg
H. Sollid
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:00    
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:00-23:00
15:00-23:00 MV.110 J.101
BOOKING- Booking ANG035
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
J.F. Skogdal
H. Sollid
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
21:00        
22:00        
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Gruppe A: 1-7 trinn
H. Sollid
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.113
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
F. Hiss
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
H. Sollid
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LRU-3001-1 Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
H. Sollid
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
13:00
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
H. Sollid
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
H. Sollid
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
       
15:00        
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
 
09:00    
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1102-1 Undervisning
B. Grønvik
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1102-1 Undervisning
H. Sollid
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LRU-3001-1 Gruppe A: 1-7 trinn
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-3001-1 Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
H. Sollid
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
H. Sollid
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Gruppe A: 1-7 trinn
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LRU-3001-1 Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
H. Sollid
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LRU-3001-1 Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
F. Hiss
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
H. Sollid
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
S. Thorvaldsen
   
15:00    
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LRU-3001-1 Gruppe A: 1-7 trinn
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-3001-1 Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
H. Sollid
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
H. Sollid
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LRU-3001-1 Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Gruppe A: 1-7 trinn
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LRU-3001-1 Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
H. Sollid
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
     
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 J.U07
BOOKING- Booking BLS022
Fagdag: Norsk på GLU
M. Bartnæs
B. Grønvik
F. Hiss
A.H. Lødemel
A. Nedberg
H. Sollid
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
V. Øie
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 K.112
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
F. Hiss
H. Sollid
     
11:00      
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
09:00      
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.201
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
     
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-2102-2 Forelesning
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3001-1 Felles undervisning
H. Sollid
15:00    
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
M. Bartnæs
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.304
LRU-3904-1 Seminarundervisning
M. Bartnæs
F. Hiss
H. Sollid
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hilde Sollid - Professor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00