Timeplan 2020 Vår - lærer Hilde Sollid - Professor
Uke 2
Mandag
08:15-10:00 - 06.01.2020
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
15:00-23:00 - 08.01.2020
Booking ANG035
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
Torsdag
08:00-11:00 - 09.01.2020
Booking ANG035
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
Mastertorg IMA-LU 1-7 og 5-10 4.år (kull 2016)
13:15-15:45 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
14:15-16:00 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
10:15-14:00 - 14.01.2020
Seminarundervisning
14:15-16:00 - 14.01.2020
Forelesning
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 17.01.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
10:15-12:00 - 17.01.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Uke 4
Mandag
Tirsdag
16:15-18:00 - 21.01.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
08:15-10:00 - 27.01.2020
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 29.01.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 05.02.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Torsdag
10:15-12:00 - 06.02.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Fredag
08:30-15:30 - 07.02.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 7
Mandag
14:15-16:00 - 10.02.2020
MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
Tirsdag
10:15-12:00 - 11.02.2020
NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
12:15-16:00 - 11.02.2020
Seminarundervisning
16:15-18:00 - 11.02.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 12.02.2020
SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
12:15-14:00 - 12.02.2020
ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
14:15-16:00 - 12.02.2020
Felles undervisning
Torsdag
10:15-12:00 - 13.02.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Fredag
08:15-10:00 - 14.02.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
10:15-12:00 - 14.02.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 20.02.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
Fredag
08:15-10:00 - 21.02.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 24.02.2020
Forelesning
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 26.02.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
08:15-10:00 - 27.02.2020
Gruppe B: 5-10 MAT/NAT/KRØ som fag 1
14:15-16:00 - 27.02.2020
Gruppe C: 5-10 ENG/NOR/SAMF/MUS som fag 1
Fredag
Uke 10
Mandag
08:15-10:00 - 02.03.2020
Forelesning
Tirsdag
16:15-18:00 - 03.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 06.03.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 12
Mandag
10:15-14:00 - 16.03.2020
Seminarundervisning
Tirsdag
08:15-16:00 - 17.03.2020
Booking BLS022
Fagdag: Norsk på GLU
Fagdag: Norsk på GLU
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 24.03.2020
Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
Teammøte 1-7 4.år
Lærer:
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
Rom:
Onsdag
08:15-10:00 - 25.03.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
16:15-18:00 - 31.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 03.04.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 20.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
12:15-16:00 - 23.04.2020
Seminarundervisning
Fredag
08:15-12:00 - 24.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 06.05.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 08.05.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 03.06.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag