Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis

Ingrid Marie Kielland

Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.103
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
     
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.201
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.203
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
15:00    
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte fagkoordinator GLU
I. Frenning
L. Husjord
I.M. Kielland
H.E. Moe
J.N. Roksvold
H.M. Sollid
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
M. Bartnæs
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
A. Unhjem
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
   
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Marie Kielland - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
LER-2252-2 Forelesning
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2252-2 Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.Seminar SAMF+NAT/MAT/1-7tr.
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-2252-2 Seminar SAMF+ENG/NOR
H.R. Folkenborg
I.M. Kielland
T. Leming
K. Nordman-Strand
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00