Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
 
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 B.111
LRU-3001-1 Engelsk 5-10 seminar
I.K. Jakobsen
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H5 5.302
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 TEO-H1 1.217
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H1 1.307
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
14:00  
15:00      
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
   
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
ENG-6011-1 York-studietur
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
ENG-6011-1 York-studietur
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
ENG-6011-1 York-studietur
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
ENG-6011-1 York-studietur
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
ENG-6011-1 York-studietur
I.K. Jakobsen
10:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
     
15:00        
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
       
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 E.201
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.307
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 TEO-H1 1.217
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3001-1 Engelsk 5-10 seminar
I.K. Jakobsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 TEO-H4 4.402
ENG-6011-1 Samling 1
H. Brox
I.K. Jakobsen
11:00  
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00