Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor

Ingrid Karoline Jakobsen

Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
08.01.2020
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.01.2020
08:15-09:00 MV.110 K.113
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
Fredag
17.01.2020
12:15-14:00 MV.110 B.111
LRU-3001-1 Engelsk 5-10 seminar I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.01.2020
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
16:15-18:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Onsdag
22.01.2020
10:15-16:00 TEO-H1 1.307
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
23.01.2020
08:15-16:00 TEO-H5 5.302
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
24.01.2020
08:15-15:00 TEO-H1 1.217
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
29.01.2020
10:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
30.01.2020
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
31.01.2020
08:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.02.2020
12:15-16:00 MV.110 E.203
MV.110 E.205
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
Torsdag
06.02.2020
09:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1051-2 Gruppe A ENG/SAMF
SEM: Gruppe A
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
07.02.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
10.02.2020
08:00-16:00 ENG-6011-1 York-studietur I.K. Jakobsen
Tirsdag
11.02.2020
08:00-16:00 ENG-6011-1 York-studietur I.K. Jakobsen
16:15-18:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Onsdag
12.02.2020
08:00-16:00 ENG-6011-1 York-studietur I.K. Jakobsen
Torsdag
13.02.2020
08:00-16:00 ENG-6011-1 York-studietur I.K. Jakobsen
Fredag
14.02.2020
08:00-16:00 ENG-6011-1 York-studietur I.K. Jakobsen
10:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
27.02.2020
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
03.03.2020
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
16:15-18:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Fredag
06.03.2020
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.03.2020
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
Torsdag
12.03.2020
13:15-15:00 MV.110 E.201
LER-1152-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.03.2020
16:15-18:00 BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Fredag
03.04.2020
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.04.2020
10:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
16.04.2020
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
17.04.2020
08:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
VID-6091-1 Samlinger H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
21.04.2020
10:15-12:00 MV.110 E.201
LRU-3001-1 Engelsk 5-10 seminar I.K. Jakobsen
Onsdag
22.04.2020
10:15-16:00 TEO-H4 4.402
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Torsdag
23.04.2020
08:15-16:00 TEO-H1 1.307
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Fredag
24.04.2020
08:15-15:00 TEO-H1 1.217
ENG-6011-1 Samling 1 H. Brox
I.K. Jakobsen
Timeplan for Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
08.05.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø