Timeplan 2020 Vår - lærer Ingrid Karoline Jakobsen - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 08.01.2020 |
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-1051-2 | Gruppe A ENG/SAMF SEM: Gruppe A |
I.K. Jakobsen B-H. Johannessen |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.01.2020 |
08:15-09:00 | MV.110 K.113 |
LER-1152-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
I.K. Jakobsen |
14:15-15:45 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 E.301 MV.110 E.302 MV.110 K.114 |
LER-1651-2 | Praksisforberedende møte | K.E.W. Bjørndal H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth R.T. Karstad F.S. Larsen H.E. Moe S.I. Nordkild O.K. Straum Y. Sørensen I. Aarvik |
|
Fredag 17.01.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 B.111 |
LRU-3001-1 | Engelsk 5-10 seminar | I.K. Jakobsen |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.01.2020 |
13:15-15:45 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 E.301 MV.110 E.302 |
BOOKING- | Booking GIK022 Praksisforberedende møte 2.året 5-10 |
H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik O.J. Hembre K. Isaksen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R. Johansen G. Kalseth R.T. Karstad F.S. Larsen H.E. Moe S.I. Nordkild K.A. Nyborg L. Rønningsbakk O.K. Straum I. Aarvik |
16:15-18:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtetid: masterveiledere |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
||
Onsdag 22.01.2020 |
10:15-16:00 | TEO-H1 1.307 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
Torsdag 23.01.2020 |
08:15-16:00 | TEO-H5 5.302 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
Fredag 24.01.2020 |
08:15-15:00 | TEO-H1 1.217 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 29.01.2020 |
10:15-16:00 | HARSTAD_HG1 203 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Torsdag 30.01.2020 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 203 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Fredag 31.01.2020 |
08:15-15:00 | HARSTAD_HG5 113 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 27.02.2020 |
14:15-15:45 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1651-2 | Praksisforberedende møte Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651) |
K.E.W. Bjørndal H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth R.T. Karstad F.S. Larsen H.E. Moe S.I. Nordkild K.A. Nyborg O.K. Straum Y. Sørensen I. Aarvik |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1152-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
I.K. Jakobsen |
14:15-16:00 | MV.110 K.112 |
LER-1152-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
I.K. Jakobsen |
|
16:15-18:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtetid: masterveiledere |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
||
Fredag 06.03.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10 |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.03.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LER-1152-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
I.K. Jakobsen |
Torsdag 12.03.2020 |
13:15-15:00 | MV.110 E.201 |
LER-1152-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
I.K. Jakobsen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 31.03.2020 |
16:15-18:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtetid: masterveiledere |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
|
Fredag 03.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10 |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 15.04.2020 |
10:15-16:00 | HARSTAD_HG1 203 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Torsdag 16.04.2020 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 203 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Fredag 17.04.2020 |
08:15-15:00 | HARSTAD_HG5 113 |
VID-6091-1 | Samlinger | H. Brox I.K. Jakobsen |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.201 |
LRU-3001-1 | Engelsk 5-10 seminar | I.K. Jakobsen |
Onsdag 22.04.2020 |
10:15-16:00 | TEO-H4 4.402 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
Torsdag 23.04.2020 |
08:15-16:00 | TEO-H1 1.307 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
Fredag 24.04.2020 |
08:15-15:00 | TEO-H1 1.217 |
ENG-6011-1 | Samling 1 | H. Brox I.K. Jakobsen |
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 8, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25