Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ida Madeleine Seiness - Stipendiat

Ida Madeleine Seiness

Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.113
LRU-3001-1 Samfunnsfag 5-10 seminar
I.M. Seiness
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
LRU-3001-1 Samfunnsfag 5-10 seminar
I.M. Seiness
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LRU-3001-1 Samfunnsfag 5-10 seminar
I.M. Seiness
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LRU-3001-1 Samfunnsfag 5-10 seminar
I.M. Seiness
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ida Madeleine Seiness - Stipendiat i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 K.112
BOOKING- Booking ANG035
Faggruppemøter samfunnsfag GLU
H.R. Folkenborg
B-H. Johannessen
I.M. Kielland
T. Leming
I.M. Seiness
 
13:00          
14:00          
15:00          
16:00