Timeplan 2020 Vår - lærer Kari-Anne Sæther - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.01.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1103-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 15.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 K.113 |
LER-1103-2 | Gruppe A | K-A. Sæther |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møte fagkoordinator GLU |
I. Frenning L. Husjord I.M. Kielland H.E. Moe J.N. Roksvold H.M. Sollid A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem |
||
Fredag 17.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 K.112 |
LER-1103-2 | Gruppe B | K-A. Sæther |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.01.2020 |
08:30-16:00 | MV.110 E.103 |
BOOKING- | Booking ANG035 Skriveseminar |
K.H. Danielsen I. Frenning L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord K. Isaksen R. Johansen I.M. Kielland K. Killie A. Nedberg S. Skrøvset M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Tirsdag 21.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.205 |
LER-1103-2 | Gruppe B | K-A. Sæther |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1103-2 | Gruppe A | K-A. Sæther |
|
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1103-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
|
Onsdag 22.01.2020 |
09:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | K-A. Sæther |
|
Torsdag 23.01.2020 |
08:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | K-A. Sæther |
|
Fredag 24.01.2020 |
08:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | K-A. Sæther |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.01.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1103-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
14:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-1103-2 | Gruppe A | K-A. Sæther |
|
Onsdag 29.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forkningsprosjekt TEDNET |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther J. Ytreberg |
10:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-1103-2 | Gruppe B | K-A. Sæther |
|
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møte fagkoordinator GLU |
I. Frenning L. Husjord I.M. Kielland H.E. Moe J.N. Roksvold H.M. Sollid A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 10.02.2020 |
08:30-16:00 | MV.110 C.104 |
BOOKING- | Booking ANG035 Skriveseminar |
K.H. Danielsen I. Frenning L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord K. Isaksen R. Johansen I.M. Kielland K. Killie A. Nedberg S. Skrøvset M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Tirsdag 11.02.2020 |
14:15-15:45 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1602-2 | Praksis Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602) |
H.R. Folkenborg L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt R. Johansen G. Kalseth R.T. Karstad L. Rønningsbakk M. Son K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 18.02.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1101-2 | Forelesning | K-A. Sæther |
Onsdag 19.02.2020 |
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-1101-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH SEM2: Gruppe B Siv Anita Bjørkli-Eriksen |
K-A. Sæther |
Torsdag 20.02.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.205 |
LER-1101-2 | Gruppe A: ENG/SAMF SEM: Gruppe A Siv Anita Bjørkli-Eriksen |
K-A. Sæther |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.02.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LER-2051-2 | SAMF fag1/fordypning SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
Tirsdag 25.02.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | NOR fag1/fordypning | K-A. Sæther |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | ENG fag1/fordypning SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
|
Onsdag 26.02.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forkningsprosjekt TEDNET |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther J. Ytreberg |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-2051-2 | NAT fag1/fordypning SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
|
12:15-16:00 | MV.110 K.112 |
LER-2051-2 | MAT fag1/fordypning SEM: Seminar MAT fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | NAT fag1/fordypning SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
12:15-16:00 | MV.110 E.205 |
LER-2051-2 | MAT fag1/fordypning SEM: Seminar MAT fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
|
Tirsdag 03.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-2051-2 | NOR fag1/fordypning | K-A. Sæther |
12:15-16:00 | MV.110 E.201 |
LER-2051-2 | ENG fag1/fordypning SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
|
Torsdag 05.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1101-2 | Gruppe A: ENG/SAMF SEM: Gruppe A Siv Anita Bjørki-Eriksen |
S.A. Bjørkli K-A. Sæther |
Fredag 06.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 E.304 |
LER-1101-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH SEM2: Gruppe B Siv Anita Bjørki-Eriksen |
S.A. Bjørkli K-A. Sæther |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.03.2020 |
08:30-16:00 | MV.110 K.113 |
BOOKING- | Booking ANG035 Skriveseminar |
K.H. Danielsen I. Frenning L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord K. Isaksen R. Johansen I.M. Kielland K. Killie A. Nedberg S. Skrøvset M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Onsdag 11.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-2051-2 | SAMF fag1/fordypning SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning |
K-A. Sæther |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 17.03.2020 |
08:15-16:00 | MV.110 J.U07 |
BOOKING- | Booking BLS022 Fagdag: Norsk på GLU |
M. Bartnæs B. Grønvik F. Hiss A.H. Lødemel A. Nedberg H. Sollid M.L. Sundelin K-A. Sæther V. Øie |
Onsdag 18.03.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møte fagkoordinator GLU |
I. Frenning L. Husjord I.M. Kielland H.E. Moe J.N. Roksvold H.M. Sollid A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem |
|
Torsdag 19.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 K.112 |
LER-2101-1 | Undervisning | K-A. Sæther |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 E.201 |
LER-2101-1 | Undervisning | K-A. Sæther |
Onsdag 25.03.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forkningsprosjekt TEDNET |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther J. Ytreberg |
09:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | M. Liset K-A. Sæther |
||
Torsdag 26.03.2020 |
08:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | M. Liset K-A. Sæther |
|
Fredag 27.03.2020 |
08:15-16:00 | VID-6097-1 | Samlinger Finnsnes | K-A. Sæther |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 15.04.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møte fagkoordinator GLU |
I. Frenning L. Husjord I.M. Kielland H.E. Moe J.N. Roksvold H.M. Sollid A.B. Sortland K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-2051-2 | Felles undervisning FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa) |
M. Bartnæs O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper R.E. Jakhelln M. Johnsen I.M. Kielland S.T. Killengreen T. Leming A.H. Lødemel H.E. Moe G.O. Pettersen J.N. Roksvold L. Rønningsbakk H. Sollid M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Fredag 24.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-2051-2 | Felles undervisning FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7 |
M. Bartnæs O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg B. Grønvik O.J. Hembre T.E. Holmbukt J. Höper R.E. Jakhelln M. Johnsen I.M. Kielland S.T. Killengreen T. Leming A.H. Lødemel H.E. Moe G.O. Pettersen J.N. Roksvold L. Rønningsbakk H. Sollid M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.04.2020 |
08:30-16:00 | MV.110 K.113 |
BOOKING- | Booking ANG035 Skriveseminar |
K.H. Danielsen I. Frenning L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord K. Isaksen R. Johansen I.M. Kielland K. Killie A. Nedberg S. Skrøvset M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
LER-1101-2 | Forelesning Siv Anita Bjørki-Eriksen |
S.A. Bjørkli K-A. Sæther |
|
14:15-16:00 | MV.110 E.202 |
LER-2101-1 | Undervisning | K-A. Sæther |
|
Tirsdag 28.04.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.205 |
LER-1101-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH SEM2: Gruppe B Siv Anita Bjørki-Eriksen |
S.A. Bjørkli K-A. Sæther |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LER-1101-2 | Gruppe A: ENG/SAMF SEM: Gruppe A Siv Anita Bjørki-Eriksen |
S.A. Bjørkli K-A. Sæther |
|
Onsdag 29.04.2020 |
14:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LER-2101-1 | Undervisning | K-A. Sæther |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.05.2020 |
08:30-16:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking ANG035 Skriveseminar |
K.H. Danielsen I. Frenning L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord K. Isaksen R. Johansen I.M. Kielland K. Killie A. Nedberg S. Skrøvset M. Son A.R. Steele K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 03.06.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
BOOKING- | Booking ANG035 Forkningsprosjekt TEDNET |
K.H. Danielsen O.G. Drageset B. Haugseth R.E. Jakhelln G. Kalseth S.T. Killengreen S. Sivertsvik S. Skrøvset H. Sollid K-A. Sæther J. Ytreberg |