Timeplan 2020 Vår - lærer Lars Folkow - Professor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 07.01.2020
Forelesninger
Forelesning: Start/Nerve
Forelesning: Start/Nerve
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 15.01.2020
Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 Nerve
Kollokvium gr. 1 Nerve
14:15-16:00 - 15.01.2020
Forelesninger
Forelesning: Muskel
Forelesning: Muskel
Torsdag
12:15-14:00 - 16.01.2020
Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK)
Kollokvium gr. 2 Nerve
Kollokvium gr. 2 Nerve
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 21.01.2020
Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 Muskel
Kollokvium gr. 1 Muskel
Onsdag
12:15-14:00 - 22.01.2020
Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK)
Kollokvium gr. 2 Muskel
Kollokvium gr. 2 Muskel
Torsdag
14:15-16:00 - 23.01.2020
Forelesninger
Forelesning: Muskel
Forelesning: Muskel
Fredag
10:15-12:00 - 24.01.2020
Forelesninger
Forelesning: Aut nsyst
Forelesning: Aut nsyst
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 29.01.2020
Kollokvium gr. 1 (BioMedisin og Akvamedisin)
Kollokvium gr. 1 AUT NSYST/CNS
Kollokvium gr. 1 AUT NSYST/CNS
Torsdag
08:15-10:00 - 30.01.2020
Kollokvium gr. 2 (B-BIO og B-BIOTEK)
Kollokvium gr. 2 AUT NSYST/CNS
Kollokvium gr. 2 AUT NSYST/CNS
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
10:15-12:00 - 24.02.2020
Kollokvium gr. 1 velges av B-BIO m/BIO-2601 og BIO-2002, Lektor stud
Kollokvium gr. 1
Kollokvium gr. 1
12:15-14:00 - 24.02.2020
Kollokvium gr. 2 B-BIO m/BIO-2513,BIO-2010, BIO-2507 Lektorstud
Kollokvium gr. 2
Kollokvium gr. 2
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 17.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice 17.03-01.04
Cruise to West Ice 17.03-01.04
Onsdag
08:15-16:00 - 18.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Torsdag
08:15-16:00 - 19.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Fredag
08:15-16:00 - 20.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Lørdag
08:15-16:00 - 21.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
Søndag
08:15-16:00 - 22.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Uke 13
Mandag
08:15-16:00 - 23.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Tirsdag
08:15-16:00 - 24.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice 17.03-01.04
Cruise to West Ice 17.03-01.04
Onsdag
08:15-16:00 - 25.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Torsdag
08:15-16:00 - 26.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Fredag
08:15-16:00 - 27.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Lørdag
08:15-16:00 - 28.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
Cruise to West Ice- 17.03-01.04
Søndag
08:15-16:00 - 29.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Uke 14
Mandag
08:15-16:00 - 30.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Cruise to West Ice-17.03-01.04
Tirsdag
08:15-16:00 - 31.03.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-31.03
Cruise to West Ice-17.03-31.03
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 02.04.2020
Cruise
Cruise to West Ice-17.03-31.03
Cruise to West Ice-17.03-31.03
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 14.04.2020
Lab.gr 2 kan tas av(B-BIO og B-BIOTEK)
Lab. gruppe II: Arbeidsfysiologi
Lab. gruppe II: Arbeidsfysiologi
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 23.04.2020
Lab. gr 1 kan tas av (BioMedisin og Akvamedisin)
Lab. gruppe I Arbeidsfysiologi
Lab. gruppe I Arbeidsfysiologi
Fredag