Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor

Linda Hjemgård Johansen

Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Introduksjons forelesning PBL som metode
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.114
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
 
11:00      
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.103
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1354-2 Undervisning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
   
09:00    
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1354-2 Undervisning
L.H. Johansen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
MV.110 E.302
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
10:15-12:00 MV.110 K.114
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1051-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
SEM2: Gruppe B
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
K-A. Sæther
10:00  
11:00  
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1353-1 Undervisning
Dans
J-E. Furulund
L.H. Johansen
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B.A. Haugseth
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 2.år
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R.T. Karstad
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 J.101
LER-1353-1 Undervisning
Dans
J-E. Furulund
L.H. Johansen
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
     
11:00      
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1602-2 Praksis
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
J-E. Furulund
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.301
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
   
11:00      
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 MV.110 J.101
LER-1353-1 Undervisning
Dans
J-E. Furulund
L.H. Johansen
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.112
LER-1353-1 Undervisning
Fremlegg arbeidskrav
J-E. Furulund
L.H. Johansen
 
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Gruppe A
Gruppe A1 - svømming
L.H. Johansen
10:15-14:00 MV.110 J.101
LER-1353-1 Undervisning
PDO
J-E. Furulund
L.H. Johansen
12:15-14:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Gruppe A
Gruppe A2 - svømming
L.H. Johansen
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 K.114
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 K.113
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Gruppe A
Gruppe A2 - svømming
L.H. Johansen
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1354-2 Undervisning
Veiledning
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Gruppe A
Gruppe A1 - svømming
L.H. Johansen
 
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-2352-2 Forelesning
3-dagers obligatorisk vintertur
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
LER-2352-2 Forelesning
3-dagers obligatorisk vintertur
I. Frenning
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
LER-2352-2 Forelesning
3-dagers obligatorisk vintertur
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.114
LER-1353-1 Undervisning
Veiledning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
15:00    
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00
LER-1353-1 Undervisning
Skidag
J-E. Furulund
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-1354-2 Undervisning
Skifag/PDO ute
I. Frenning
L.H. Johansen
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 J.U07
LER-1353-1 Undervisning
Fremføring PBL
J-E. Furulund
L.H. Johansen
11:00    
12:00    
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Undervisning
Livredning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Forelesning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:00
08:00-23:00
LER-1353-1 Undervisning
Tur Bjorelvnes
J-E. Furulund
L.H. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:00
08:00-23:00
LER-1353-1 Undervisning
Tur Bjorelvnes
J-E. Furulund
L.H. Johansen
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1353-1 Undervisning
Evaluering
J-E. Furulund
L.H. Johansen
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Linda Hjemgård Johansen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00