Timeplan 2020 Vår - lærer Lisbet Rønningsbakk - Dosent
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3000-2 | Undervisning | L. Rønningsbakk |
Tirsdag 14.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 K.112 |
LRU-3000-2 | Undervisning | L. Rønningsbakk |
Onsdag 15.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1003-2 | Gruppe A: MAT+NAT SEM: Gruppe A |
L. Rønningsbakk |
12:15-14:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1003-2 | Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ) SEM2: Gruppe B |
L. Rønningsbakk |
|
Torsdag 16.01.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 C.109G MV.110 C.109G_GR1 MV.110 C.109G_GR2 MV.110 C.109G_GR3 MV.110 C.109G_GR4 |
LER-1003-2 | Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ) SEM3: Gruppe C |
L. Rønningsbakk |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 17.02.2020 |
12:15-16:00 | MV.110 C.214 |
LER-1001-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH Gruppe B |
L. Rønningsbakk C. Skjernes |
Fredag 21.02.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.214 |
LER-1001-2 | Gruppe A: ENG/SAMF Gruppe A |
L. Rønningsbakk C. Skjernes |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.03.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Teammøte 1-7 4.år |
L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt R.T. Karstad H.E. Moe L. Rønningsbakk H.M. Sollid H. Sollid |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 31.03.2020 |
16:15-18:00 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtetid: masterveiledere |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
|
Fredag 03.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
BOOKING- | Booking BLS022 Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10 |
M. Bartnæs H. Brox O.G. Drageset H.R. Folkenborg J. Handley F. Hiss T.E. Holmbukt B. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen S.T. Killengreen A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel L. Rønningsbakk H. Sollid A.R. Steele A. Unhjem |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.202 |
LRU-3000-2 | Undervisning | L. Rønningsbakk |
Onsdag 15.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LER-1003-2 | Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ) SEM3: Gruppe C |
L. Rønningsbakk |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LER-1003-2 | Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ) SEM2: Gruppe B |
L. Rønningsbakk |
|
Torsdag 16.04.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 E.203 |
LER-1001-2 | Gruppe B: KRØ/NAT/KUH Gruppe B |
R. Johansen L. Rønningsbakk A. Unhjem |
10:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LER-1001-2 | Gruppe A: ENG/SAMF Gruppe A |
R. Johansen L. Rønningsbakk A. Unhjem |
|
Fredag 17.04.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 E.203 |
LER-1003-2 | Gruppe A: MAT+NAT SEM: Gruppe A |
L. Rønningsbakk |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LRU-3000-2 | Undervisning | L. Rønningsbakk |
Onsdag 29.04.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1003-2 | Felles undervisning FOR: Forelesning |
L. Rønningsbakk |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 08.05.2020 |
08:30-15:30 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking ANG035 Fagdag GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen A.K. Jacobsson R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen I. Jensvoll B-H. Johannessen R. Johansen M. Johnsen B. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming M. Liset G.E. Mathisen H.E. Moe S.I. Nordkild K.D. Opstad G.O. Pettersen I. Ripman J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk I.M. Seiness C. Skjernes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden O.J. Wang M. Wiik M. Ødegaard V. Øie E.M. Øvrebø |