Timeplan 2020 Vår - lærer Lisbet Rønningsbakk - Dosent
Uke 2
Mandag
Tirsdag
13:15-15:45 - 07.01.2020
Praksisforberedende møte
Onsdag
Torsdag
13:15-15:45 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
14:15-16:00 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 15.01.2020
Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
SEM: Gruppe A
12:15-14:00 - 15.01.2020
Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
SEM2: Gruppe B
Torsdag
12:15-14:00 - 16.01.2020
Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
SEM3: Gruppe C
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 21.01.2020
Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
SEM: Gruppe A
13:15-15:45 - 21.01.2020
Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
16:15-18:00 - 21.01.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 23.01.2020
Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
SEM2: Gruppe B
10:15-12:00 - 23.01.2020
Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
SEM3: Gruppe C
Fredag
Uke 6
Mandag
10:00-12:00 - 03.02.2020
Praksisforberedende møte
Læringskafé
Læringskafé
12:00-16:00 - 03.02.2020
Praksisforberedende møte
Læringskafé
Læringskafé
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 07.02.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 7
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 11.02.2020
Praksis
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
16:15-18:00 - 11.02.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
10:15-14:00 - 13.02.2020
Undervisning
Fredag
10:15-12:00 - 14.02.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 8
Mandag
12:15-16:00 - 17.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 21.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 24.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
10:15-12:00 - 24.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Tirsdag
10:15-12:00 - 25.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
12:15-14:00 - 25.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 28.02.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
14:15-16:00 - 28.02.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Uke 10
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.03.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
10:15-12:00 - 03.03.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
16:15-18:00 - 03.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
10:15-12:00 - 04.03.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
FOR: Forelesning
Torsdag
08:15-10:00 - 05.03.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
10:15-12:00 - 05.03.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
Fredag
10:15-12:00 - 06.03.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 13
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 24.03.2020
Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
Teammøte 1-7 4.år
Lærer:
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
16:15-18:00 - 31.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 03.04.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 15.04.2020
Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
SEM3: Gruppe C
12:15-14:00 - 15.04.2020
Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
SEM2: Gruppe B
Torsdag
08:15-10:00 - 16.04.2020
Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
Gruppe B
10:15-12:00 - 16.04.2020
Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
Gruppe A
Fredag
12:15-14:00 - 17.04.2020
Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
SEM: Gruppe A
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 20.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
Fredag
08:15-12:00 - 24.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 29.04.2020
Felles undervisning
FOR: Forelesning
FOR: Forelesning
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 08.05.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø