Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor

Monica Nymoen Hansen

Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.202
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.202
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.202
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-16:00
09:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.204-AUD
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
MV.110 E.205
VID-6047-1 Samlinger
M.N. Hansen
O. Wang
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6047-1 Eksamen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6047-1 Eksamen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6047-1 Eksamen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6047-1 Eksamen
M.N. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6047-1 Eksamen
M.N. Hansen
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00