Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Minjeong Son - Førsteamanuensis

Minjeong Son

Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.205
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
       
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.103
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B.A. Haugseth
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
   
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking ANG035
LAB-TEd 1
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1602-2 Praksis
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking ANG035
LAB-TEd 2
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
     
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-2152-2 Forelesning
M. Son
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.103
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking ANG035
LAB-TEd 3
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.201
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
M. Bartnæs
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
A. Unhjem
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-15:00
09:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
LAB-TEd 5
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:00
12:00-14:00 MV.110 E.205
BOOKING- Booking ANG035
LAB-TEd 6
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00