Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Presentasjon av emnet
Forelesning
B. Haugseth
F. Hiss
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
       
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 E.203
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
J.B. Lødemel
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
       
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Felles seminar
G.O. Pettersen
M. Volden
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte om praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-1210-1 Gruppe 1
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 1
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
BLU-1210-1 Gruppe 2
G.O. Pettersen
M. Volden
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1218-2 Praksis
Praksisforberedende møte

 Opptak+live
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.311
BLU-1210-1 Gruppe 2
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-15:45
11:30-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.201
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møte om praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00    
12:00    
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe B
G.O. Pettersen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00  
10:00  
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Muntlig presentasjon
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Veiledning arbeidskrav
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
M. Volden
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Veiledning arbeidskrav
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Muntlig presentasjon
H.C. Ryel
M. Volden
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 MV.110 E.201
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-14:00
08:00-14:00 MV.110 C.104
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
13:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Lage oppgaver til Skype med barnehage
Forelesning
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Tema: Gjennomføring av digital billedbok
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 C.311
MV.110 E.202
MV.110 E.203
MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 2
Tema: Gjennomføring av digital billedbok
B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-16:00 MV.110 E.201
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-1210-1 Gruppe 2
Filmfremvisning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Muntlig presentasjon
G.O. Pettersen
M. Volden
10:00  
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Tema: Status digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-1210-1 Gruppe 1
Tema: Filmframvisning
G.O. Pettersen
M. Volden
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Veiledning arbeidskrav
G.O. Pettersen
M. Volden
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
LER-1201-1 Undervisning
Forelesning
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1201-1 Seminargruppe A
G.O. Pettersen
M. Volden
15:00
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
06.04.2020
Tirsdag
07.04.2020
Onsdag
08.04.2020
Torsdag
09.04.2020
Fredag
10.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Uteøkt
M.L. Sundelin
M. Volden
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1210-1 Felles undervisning
Skype med barnehage
Forelesning
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
 
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Gruppe 1
Uteøkt (rom siste time)
M.L. Sundelin
M. Volden
 
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kartlegging
Språklige observasjoner fra Skype-samtalen
F. Hiss
A.M. Pesch
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språklige observasjoner fra skype-samtalen
Kartlegging
F. Hiss
A.M. Pesch
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1210-1 Gruppe 2
Uteøkt
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Gruppe 2
Eksamensforberedelser
F. Hiss
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 1
Eksamensforberedelser
F. Hiss
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00  
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kartlegging
Språklige observasjoner fra Skype-samtalen
F. Hiss
A.M. Pesch
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.205
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språklige observasjoner fra skype-samtalen
Kartlegging
F. Hiss
A.M. Pesch
M. Volden
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-1210-1 Gruppe 2
Uteøkt (rom til siste time)
M.L. Sundelin
M. Volden
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1201-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
M. Johnsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1201-1 Undervisning
Eksamensforberedelser
M. Johnsen
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
   
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
18.05.2020
Tirsdag
19.05.2020
Onsdag
20.05.2020
Torsdag
21.05.2020
Fredag
22.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
08.06.2020
Tirsdag
09.06.2020
Onsdag
10.06.2020
Torsdag
11.06.2020
Fredag
12.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00