Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ove Gunnar Drageset - Professor

Ove Gunnar Drageset

Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LRU-3903-1 Felles undervisning
Samling
O.G. Drageset
H.L. Huru
P.Ø. Haavold
J.N. Roksvold
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
     
11:00      
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
H. Sollid
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
08:15-15:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-3903-1 Felles undervisning
Samling
O.G. Drageset
H.L. Huru
P.Ø. Haavold
J.N. Roksvold
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00      
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 1.år
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
A.H. Lødemel
H.C. Ryel
H.M. Sollid
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
   
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
13:00        
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-3903-1 Felles undervisning
Samling
O.G. Drageset
H.L. Huru
P.Ø. Haavold
J.N. Roksvold
       
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
BOOKING- Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-18:00
16:15-18:00
BOOKING- Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
     
17:00        
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 E.203
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6311-1 Undervisning
O.G. Drageset
11:00
12:00    
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6311-1 Eksamen
O.G. Drageset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.205
VID-6311-1 Eksamen
O.G. Drageset
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
B. Haugseth
R.E. Jakhelln
G. Kalseth
S.T. Killengreen
S. Sivertsvik
S. Skrøvset
H. Sollid
K-A. Sæther
J. Ytreberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 8, 15, 16, 18, 21, 22, 24, 25