Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Oda Julie Hembre - Universitetslektor

Oda Julie Hembre

Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Profesjonsfag - 1-7 seminar
O.J. Hembre
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
O.J. Hembre
B-C. Hustad
R.E. Jakhelln
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Profesjonsfag - 1-7 seminar
O.J. Hembre
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.203
LRU-3001-1 Profesjonsfag - 1-7 seminar
O.J. Hembre
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
13:00      
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
15:00        
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 C.214
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.109G
MV.110 C.109G_GR1
MV.110 C.109G_GR2
MV.110 C.109G_GR3
MV.110 C.109G_GR4
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.214
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
O.J. Hembre
L. Rønningsbakk
C. Skjernes
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 SAMF fag1/fordypning
SEM3: Seminar SAMF fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NAT fag1/fordypning
SEM4: Seminar NAT fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.205
LER-2051-2 MAT fag1/fordypning
SEM: Seminar MAT fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 ENG fag1/fordypning
SEM5: Seminar ENG fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
     
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
LRU-3551-1 Undervisning
O.J. Hembre
A.R. Steele
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LRU-3551-1 Gruppe A: MAT som fag 1
O.J. Hembre
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LRU-3551-1 Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
O.J. Hembre
 
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.103
LRU-3551-1 Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
O.J. Hembre
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-2051-2 Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
M. Bartnæs
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.202
LRU-3001-1 Profesjonsfag - 1-7 seminar
O.J. Hembre
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.103
LRU-3001-1 Profesjonsfag - 1-7 seminar
O.J. Hembre
15:00      
16:00          
Timeplan for Oda Julie Hembre - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-2051-2 NOR fag1/fordypning
O.J. Hembre
H.E. Moe
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00