Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver

Ole Martin Kanck

Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
09.01.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
16.01.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
23.01.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.01.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.02.2020
11:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-1002-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
N.H. Dønnem
L. Frantzen
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Skjernes
T. Unstad
14:15-16:00 MV.110 C.104
BLU-1014-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
L. Frantzen
O.M. Kanck
Torsdag
06.02.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møte om praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
13.02.2020
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-1218-2 Praksis
-MØTE: Praksisforberedende møte

 Opptak+live
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
R.M. Walberg
Fredag
14.02.2020
10:00-11:00 MV.110 J.101
BOOKING- Booking JOT003
Barneuniversitet
O.M. Kanck
S.R. Kvande
11:00-13:00 MV.110 C.104
MV.110 E.307
MV.110 E.308
MV.110 F.105-AUD
MV.110 I.112
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking ANG035
Barneuniversitetet
A. Bjørn-Bergstad
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
T. Unstad
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.02.2020
11:30-15:45 BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
19.02.2020
08:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Torsdag
20.02.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
27.02.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møte om praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
M.L. Sundelin
M. Volden
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
05.03.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.03.2020
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse A
Praksisforberedelser Klasse A
A.L. Bakke
O.M. Kanck
T. Sverdrup
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Praksisforberedelser klasse B
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Tirsdag
10.03.2020
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Onsdag
11.03.2020
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
Torsdag
12.03.2020
08:15-16:00 MV.110 E.202
MV.110 E.205
BLU-1218-2 Praksis
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
08:15-16:00 MV.110 E.204-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1208-2 Felles undervisning
-MØTE: Praksisdialog
A.L. Bakke
V. Bergan
M. Dardanou
N.H. Dønnem
L. Frantzen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
19.03.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
26.03.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.04.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
09.04.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.04.2020
10:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Klasse A
Dialogkonferanse praksis klasse A
A.L. Bakke
O.M. Kanck
T. Sverdrup
10:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Dialogkonferanse praksis klasse B
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Torsdag
16.04.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.04.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
07.05.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
13.05.2020
08:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Torsdag
14.05.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
21.05.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.05.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.06.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Fredag
05.06.2020
11:00-17:00 MV.110 J.101
BOOKING- Booking ANG035
Avslutningsarrangement BLU (1)
H. Habbestad
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.06.2020
14:15-15:45 BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg