Timeplan 2020 Vår - lærer Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor
Uke 3
Mandag
08:15-16:00 - 13.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (1)
Praksismøter i barnehage uke 3 (1)
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 14.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (2)
Praksismøter i barnehage uke 3 (2)
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 15.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (3)
Praksismøter i barnehage uke 3 (3)
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 16.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (4)
Praksismøter i barnehage uke 3 (4)
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 17.01.2020
Booking ANG035
Praksismøter i barnehage uke 3 (5)
Praksismøter i barnehage uke 3 (5)
Rom:
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 30.01.2020
Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
Møtereservasjon BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 6
Mandag
14:15-16:00 - 03.02.2020
Felles undervisning
Etterarbeid praksis
Etterarbeid praksis
Tirsdag
12:15-14:00 - 04.02.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 06.02.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
14:15-16:00 - 06.02.2020
Gruppe 2
Gr. 2 Fremlegg arbeidskrav
Gr. 2 Fremlegg arbeidskrav
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
11:30-15:45 - 18.02.2020
Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
ReKomp (fagdag) BLU 1
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Onsdag
08:15-15:45 - 19.02.2020
Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
ReKomp (fagdag) BLU 2
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Torsdag
14:15-15:45 - 20.02.2020
Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
Møtereservasjon BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 26.02.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 28.02.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-15:45 - 16.04.2020
Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
Møtereservasjon BLU
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-10:00 - 20.04.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
10:15-13:00 - 20.04.2020
Gruppe 2
13:15-16:00 - 20.04.2020
Gruppe 1
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 23.04.2020
Felles undervisning
Forelesning
Forelesning
Fredag
08:15-10:00 - 24.04.2020
Gruppe 2
14:15-16:00 - 24.04.2020
Gruppe 1
Uke 20
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 13.05.2020
Booking ANG035
Fagdag BLU 2
Fagdag BLU 2
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 4, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25