Timeplan 2020 Vår - lærer Rachel Elise Jakhelln - Professor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 08.01.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
Torsdag
13:15-15:45 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
14:15-16:00 - 09.01.2020
Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
Fredag
10:15-12:00 - 10.01.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 16.01.2020
Undervisning
14:15-16:00 - 16.01.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
Fredag
14:15-16:00 - 17.01.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
Uke 4
Mandag
Tirsdag
16:15-18:00 - 21.01.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 24.01.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
12:15-14:00 - 24.01.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 29.01.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
08:15-10:00 - 30.01.2020
Felles LRU-3550+LRU-3551
Undervisning
Undervisning
10:15-16:00 - 30.01.2020
Undervisning
Fredag
08:15-12:00 - 31.01.2020
Undervisning
10:15-12:00 - 31.01.2020
Undervisning
12:15-16:00 - 31.01.2020
Undervisning
Uke 6
Mandag
08:15-12:00 - 03.02.2020
Undervisning
12:15-15:00 - 03.02.2020
Undervisning
Tirsdag
08:15-10:00 - 04.02.2020
Undervisning
10:15-12:00 - 04.02.2020
Undervisning
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 06.02.2020
Undervisning
Fredag
08:15-13:00 - 07.02.2020
Undervisning
08:30-15:30 - 07.02.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 7
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 11.02.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
10:15-12:00 - 11.02.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
16:15-18:00 - 11.02.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
08:15-14:00 - 13.02.2020
Booking ANG035
LAB-TEd 1
LAB-TEd 1
Fredag
10:15-12:00 - 14.02.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-14:00 - 19.02.2020
Felles LRU-3550+LRU-3551
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 26.02.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
10:15-14:00 - 27.02.2020
Booking ANG035
LAB-TEd 2
LAB-TEd 2
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
16:15-18:00 - 03.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 06.03.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 11
Mandag
Tirsdag
14:15-15:45 - 10.03.2020
Booking ANG035
teammøte 5-10, 4.år
teammøte 5-10, 4.år
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 25.03.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 31.03.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
10:15-12:00 - 31.03.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
16:15-18:00 - 31.03.2020
Booking ANG035
Møtetid: masterveiledere
Møtetid: masterveiledere
Lærer:
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
M. Bartnæs
H. Brox
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
J. Handley
F. Hiss
T.E. Holmbukt
B. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
H. Sollid
A.R. Steele
A. Unhjem
Rom:
Onsdag
Torsdag
08:15-14:00 - 02.04.2020
Booking ANG035
LAB-TEd 3
LAB-TEd 3
Fredag
10:15-12:00 - 03.04.2020
Booking BLS022
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Møte masterveiledningsteam IMA-LU 1-7 og 5-10
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 20.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10, MAT/NAT
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 23.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
FOR: Posterpresentasjon GLU 5-10 (resten av gruppa)
Fredag
08:15-12:00 - 24.04.2020
Felles undervisning
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
FOR: Posterpresentasjon GLU 1-7
12:15-14:00 - 24.04.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
14:15-16:00 - 24.04.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
Uke 18
Mandag
08:15-11:00 - 27.04.2020
Gruppe C: KRØ/MUS/NAT/SAM som fag 1
11:15-14:00 - 27.04.2020
Gruppe B: NOR/ENG som fag 1
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-15:00 - 30.04.2020
Booking ANG035
LAB-TEd 5
LAB-TEd 5
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 06.05.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
Fredag
08:30-15:30 - 08.05.2020
Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
Lærer:
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 03.06.2020
Booking ANG035
Forkningsprosjekt TEDNET
Forkningsprosjekt TEDNET
Torsdag
12:00-14:00 - 04.06.2020
Booking ANG035
LAB-TEd 6
LAB-TEd 6
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 10.06.2020
Booking ANG035
Avslutningsmøte for masterveiledere
Avslutningsmøte for masterveiledere
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 12, 15, 16, 20, 21, 22, 25