Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning
FOR: Forelesning
R. Johansen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G.E. Mathisen
H. Sollid
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.103
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1003-2 Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
R. Johansen
L. Rønningsbakk
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1003-2 Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
R. Johansen
L. Rønningsbakk
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1003-2 Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
R. Johansen
L. Rønningsbakk
 
11:00    
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
     
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
08:15-10:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
08:15-10:00 MV.110 E.103
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 C.104
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1602-2 Praksis
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 E.103
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
08:15-14:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
08:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
08:15-14:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
08:15-14:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
08:15-14:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
10:15-16:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
10:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
10:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
10:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
10:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
     
11:00      
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1052-2 Seminargr: Matematikk
T.F. Eidissen
R. Johansen
08:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Norsk
R. Johansen
H. Sollid
08:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1052-2 Seminargr: Engelsk
K. Isaksen
R. Johansen
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1052-2 Seminargr: Samfunnsfag
B-H. Johannessen
R. Johansen
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
08:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Kroppsøving
R. Johansen
G.E. Mathisen
     
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning
Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
R. Johansen
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
R. Johansen
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
R. Johansen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1001-2 Felles undervisning
Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
R. Johansen
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning
Forelesning
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
R. Johansen
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe A: MAT+NAT
Gruppe A
R. Johansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1003-2 Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
R. Johansen
 
11:00    
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 D.U01-AUD
LER-1001-2 Felles undervisning
Forelesning
R. Johansen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B.A. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1003-2 Gruppe A: MAT+NAT
SEM: Gruppe A
R. Johansen
M. Liset
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1003-2 Gruppe B: NOR+(SAMF+KRØ)
SEM2: Gruppe B
R. Johansen
C. Skjernes
 
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.205
MV.110 E.301
MV.110 E.302
LER-1003-2 Gruppe C: ENG+(SAMF, ikke KRØ)
SEM3: Gruppe C
R. Johansen
C. Skjernes
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
R. Johansen
A. Unhjem
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
R. Johansen
A. Unhjem
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.203
LER-1001-2 Gruppe B: KRØ/NAT/KUH
Gruppe B
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1001-2 Gruppe A: ENG/SAMF
Gruppe A
R. Johansen
L. Rønningsbakk
A. Unhjem
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1003-2 Felles undervisning
Forelesning
R. Johansen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 K.113
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Rune Johansen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-16:00
08:30-16:00 MV.110 E.202
BOOKING- Booking ANG035
Skriveseminar
K.H. Danielsen
I. Frenning
T.E. Holmbukt
L. Husjord
K. Isaksen
L.H. Johansen
R. Johansen
I.M. Kielland
K. Killie
A. Nedberg
S. Skrøvset
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00