Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor

Rasmus Tørnes Karstad

Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
HMS i naturfag
Forelesning

Les det siste HMS-dokumentet (risikovurdering) i Canvas-modulen "Pensumlitteratur" og kapittel 3 i "Kjemi for lærere".

R.T. Karstad
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
HMS i naturfag
Forelesning

Les kapittel 3 i "Kjemi for lærere"

R.T. Karstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
11:00    
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
HMS i naturfag
Forelesning

Les HMS-dokumentene (kjemikalier barnetrinn, oppbevaring og handtering, regler og ansvar) som ligger i Canvas-modulen "Pensumlitteratur".

R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1602-2 Praksisforberedende møte
H.R. Folkenborg
L. Hjemgård Johansen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1302-1 Felles undervisning
HMS i naturfag
Forelesning

Les de tre første HMS-dokumentene (avfallsbehandling, oppbevaring og handtering, regler og ansvar) som ligger i Canvas-modulen "Pensumlitteratur".

R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.104C
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 E.304
Klikk for å vise/skjule alle
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
14:15-16:00 MV.110 C.104
MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 E.203
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
1-7 og 5-10, 3.år (LER-2600/LER-2650)
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
J. Höper
R.E. Jakhelln
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
T. Leming
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
H. Sollid
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
14:00  
15:00    
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
J. Höper
R.T. Karstad
I. Ripman
A.B. Sortland
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.205
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Partikkelmodellen
Forelesning

Les om partikkelmodellen i kapittel 2 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
Y. Sørensen
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Atomet og det periodiske system
Forelesning

Les kapittel 8 i "The Sciences: An integrated approach" (Trefil og Hazen)

R.T. Karstad
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Naturfagsspråket og "stoff"
Forelesning

Les kapittel 1 i "Språk, tekst og kommunikasjon i naturfag" (Mork og Erlien)

Les kapittel 1 og 2 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R.T. Karstad
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Atomet og det periodiske system
Forelesning

Les kapittel 4 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Gruppe A: NAT+KRØ
Flammeprøver (Arbeidskrav)
Gruppe A
R.T. Karstad
       
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:45
13:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
BOOKING- Booking GIK022
Praksisforberedende møte 2.året 5-10
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
O.J. Hembre
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
L. Rønningsbakk
O.K. Straum
I. Aarvik
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Gruppe B: NAT+KUH/KRLE/MH/MUS
Flammeprøver (Arbeidskrav)
Gruppe B
R.T. Karstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Hverdagsforestillinger og modeller i naturfag
Forelesning

Les artiklene som er lagt ut i Canvas

"Students misconceptions and how to overcome them" (Barke et.al)

"Modeller i naturfagene" (Brandt og Johansen)

R.T. Karstad
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
Y. Sørensen
 
11:00      
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Stoffers egenskaper, bindinger
Forelesning

Les kapittel 5 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

Les s.208-217 i kapittel 10 i "The Sciences: An integrated approach" (Trefil og Hazen)

R.T. Karstad
       
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner
Forelesning

Les s.117-132 i kapittel 6 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

Les s. 217-229 i kapittel 10 i "The Sciences: An integrated approach" (Trefil og Hazen)

R.T. Karstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner
Forelesning

Les resten av kapittel 6 og s.139-154 i kapittel 7 i "Kjemi for lærere"

R.T. Karstad
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.308
LER-1301-1 Felles undervisning
Hverdagsforestillinger og modeller i naturfag
Forelesning

Les artiklene som er lagt ut i Canvas

"Students misconceptions and how to overcome them" (Barke et.al)

"Modeller i naturfagene" (Brandt og Johansen)

R.T. Karstad
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.308
LER-1301-1 Felles undervisning
Begrepslære og generelt om stoffer
Forelesning

Les kapittel 1 i "Språk, tekst og kommunikasjon i naturfag" (Mork og Erlien)

Les kapittel 1 og 2 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
   
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7, 3.år
H.R. Folkenborg
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
H.E. Moe
H.M. Sollid
M. Son
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 2.år
H.R. Folkenborg
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
K-A. Sæther
A. Unhjem
15:00          
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Partikkelmodellen
Forelesning

Les om partikkelmodellen i kapittel 2 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1602-2 Praksis
Evaluering/erfaringsdeling praksis 1-7, 2.år (LER1602)
H.R. Folkenborg
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R. Johansen
G. Kalseth
R.T. Karstad
L. Rønningsbakk
M. Son
K-A. Sæther
A. Unhjem
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
R.T. Karstad
A.B. Sortland
     
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Stoffers egenskaper, bindinger
Forelesning

Les kapittel 5 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Gruppe A: 2.år
Forsøk (Arbeidskrav, obligatorisk)
Gruppe A

Les s. 118-128 i kapittel 6 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Stoffers egenskaper
Forelesning

Les kapittel 4 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Gruppe B: 3-4.år
Forsøk (Arbeidskrav, obligatorisk)
Gruppe B

Les s. 118-128 i kapittel 6 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
15:00  
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Forelesning
R.T. Karstad
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 MV.110 K.112
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Reaksjoner og stoffmengder
Forelesning

Les kapittel 7 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
   
11:00    
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Stoffers egenskaper og reaksjoner
Forelesning

Les kapittel 6 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1052-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
G.E. Mathisen
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1052-2 Seminargr: Naturfag
R. Johansen
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner og stoffmengder
Forelesning

Les kapittel 10 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT
R.T. Karstad
11:00
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Gruppe B: NAT+KUH/KRLE/MH/MUS
Fellingsreaksjoner (Arbeidskrav)
Gruppe B
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Gruppe A: NAT+KRØ
Fellingsreaksjoner (Arbeidskrav)
Gruppe A
R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner
Forelesning

Les s.152-166 i kapittel 7 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner
Forelesning

Les kapittel 7 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
15:00
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Kjemiske reaksjoner
Forelesning

Les kapittel 7 i "Kjemi for lærere" (Hannisdal og Ringnes)

R.T. Karstad
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Gruppe A: 2.år
Forsøk (Arbeidskrav, obligatorisk)
Gruppe A

Fellingsreaksjoner

R.T. Karstad
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1301-1 Gruppe B: 3-4.år
Forsøk (Arbeidskrav, obligatorisk)
Gruppe B

Fellingsreaksjoner

R.T. Karstad
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1301-1 Felles undervisning
Nysgjerrigper
Forelesning
R.T. Karstad
I. Ripman
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 MV.110 E.307
MV.110 E.308
LER-1302-1 Felles undervisning
Nysgjerrigper
Forelesning
R.T. Karstad
I. Ripman
 
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 5-10 2.år
O.G. Drageset
B. Grønvik
B. Haugseth
L. Husjord
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R. Johansen
R.T. Karstad
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
G.E. Mathisen
H.E. Moe
H.M. Sollid
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
R.T. Karstad
A.B. Sortland
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
R.T. Karstad
I. Ripman
A.B. Sortland
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Teammøte 1-7 4.år
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
R.T. Karstad
H.E. Moe
L. Rønningsbakk
H.M. Sollid
H. Sollid
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.307
VID-6063-1 Undervisning
R.T. Karstad
I. Ripman
A.B. Sortland
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00          
09:00      
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 MV.110 E.304
MV.110 E.307
LER-1301-1 Felles undervisning
Forelesning

Rasmus Tørnes Karstad is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Oppsummering LER-1301
Time: Apr 30, 2020 09:15 PM Oslo

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62778482395

Meeting ID: 627 7848 2395

R.T. Karstad
J. Sæleset
O.J. Wang
 
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 E.307
LER-1302-1 Felles undervisning
Oppsummering
Forelesning

Rasmus Tørnes Karstad is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Oppsummering LER-1302
Time: Apr 29, 2020 02:15 PM Oslo

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65963988561

Meeting ID: 659 6398 8561

R.T. Karstad
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Rasmus Tørnes Karstad - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-15:30
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
NB: Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25