Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis

Sünnje Linnéa Basedow

Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-12:00
09:00-12:00 NFH E-102-LAUD
BOOKING- Booking CAN001
Kurskafé AMB Økologi I og II
S.L. Basedow
K.A. Bråthen
R. Knudsen
   
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH A-272
BIO-3504-1 Lectures
Introduction
S.L. Basedow
R. Gradinger
E.M. Nilssen
F. Norrbin
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Plathyhelminthes/flatormer Nematoda/rundormer, etc.
S.L. Basedow
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MH2 U.09.301
BIO-1104-1 Forelesning
Plathyhelminthes/flatormer Nematoda/rundormer, etc.

 Opptak
S.L. Basedow
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Arthropoda: Chelicerata, Hexapoda

 Opptak
S.L. Basedow
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH A-272
BIO-3504-1 Seminars
S.L. Basedow
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Arthropoda: Chelicerata, Hexapoda

 Opptak
S.L. Basedow
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH A-272
BIO-3504-1 Seminars
S.L. Basedow
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Chordata: organer og organsystemer. Vertebrata: Pisces/fisk
S.L. Basedow
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Chordata: organer og organsystemer. Vertebrata: Pisces/fisk
S.L. Basedow
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Amphibia/amfibier. Aves/fugl

 Opptak
S.L. Basedow
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Amphibia/amfibier. Aves/fugl

 Opptak
S.L. Basedow
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Reptilia/krypdyr/ Mammalia/pattedyr

 Opptak
S.L. Basedow
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Reptilia/krypdyr/ Mammalia/pattedyr

 Opptak
S.L. Basedow
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00