Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis

Siri Sollied Madsen

Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.201
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.304
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
A.L. Bakke
T. Isaksen
S.S. Madsen
A.M. Pesch
T. Unstad
   
11:00      
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.304
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.203
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.304
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
S.S. Madsen
A.M. Pesch
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.202
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-2000-1 Gruppe 3
Gruppe 3 (B1)
S.S. Madsen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
10.02.2020
Tirsdag
11.02.2020
Onsdag
12.02.2020
Torsdag
13.02.2020
Fredag
14.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
A.L. Bakke
T. Isaksen
S.S. Madsen
A.M. Pesch
T. Unstad
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.113
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
S.S. Madsen
   
11:00    
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
BOOKING Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-15:45
11:30-15:45
BOOKING Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
12:00      
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 E.204-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.304
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
11:00      
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.304
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.201
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2000-1 Felles undervisning
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 E.201
BLU-2000-1 Gruppe 3
Gruppe 3 (B1)
S.S. Madsen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Praksisforberedelser klasse B
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 MV.110 D.U01-AUD
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 MV.110 K.113
BLU-2000-1 Gruppe 4
Gruppe 4 (B2)
S.S. Madsen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Dialogkonferanse praksis klasse B
E. Gamst-Nergård
O.M. Kanck
S.S. Madsen
B. Steinsvik
   
11:00      
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
   
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
BLU-2010-1 Klasse B
Forelesning Klasse B
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.201
MV.110 K.103
MV.110 K.104
MV.110 K.114
BLU-2000-1 Gruppe 1
Muntlig presentasjon, gruppe 1 (A1)
T. Isaksen
S.S. Madsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 MV.110 E.103
MV.110 E.104C
MV.110 K.103
MV.110 K.104
BLU-2000-1 Gruppe 3
Muntlig presentasjon gruppe 3 (B1)
S.S. Madsen
A.M. Pesch
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.201
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 MV.110 E.205
BLU-2010-1 Gruppe B1
Gruppe B-1
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
11:00  
12:00  
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 K.112
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 MV.110 E.203
BLU-2010-1 Gruppe B2
Gruppe B-2
E. Gamst-Nergård
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
14:00  
15:00  
16:00          
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
Samling 3.
T. Isaksen
S.S. Madsen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00