Timeplan 2020 Vår - lærer Siri Sollied Madsen - Professor
Uke 3
Mandag
08:15-10:00 - 13.01.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 13.01.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 13.01.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.01.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 14.01.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 14.01.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Onsdag
10:15-11:00 - 15.01.2020
Felles undervisning
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
08:15-10:00 - 20.01.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 20.01.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
13:15-16:00 - 20.01.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
Tirsdag
08:15-10:00 - 21.01.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 21.01.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
13:15-16:00 - 21.01.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 23.01.2020
Felles undervisning
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 28.01.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 29.01.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 30.01.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Fredag
Uke 7
Mandag
08:15-10:00 - 10.02.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 10.02.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 10.02.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Tirsdag
08:15-10:00 - 11.02.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 11.02.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 11.02.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Onsdag
Torsdag
08:15-09:00 - 13.02.2020
Felles undervisning
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
11:30-15:45 - 18.02.2020
Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
ReKomp (fagdag) BLU 1
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Onsdag
08:15-15:45 - 19.02.2020
Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
ReKomp (fagdag) BLU 2
Lærer:
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 24.02.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 24.02.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
13:15-16:00 - 24.02.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
Tirsdag
08:15-10:00 - 25.02.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 25.02.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
13:15-16:00 - 25.02.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
10:15-12:00 - 09.03.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
12:15-16:00 - 09.03.2020
Klasse B
Praksisforberedelser klasse B
Praksisforberedelser klasse B
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.03.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 10.03.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-14:00 - 10.03.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
14:15-16:00 - 10.03.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 17.03.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 18.03.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 19.03.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 14.04.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 14.04.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
13:15-16:00 - 14.04.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
Onsdag
10:15-15:00 - 15.04.2020
Klasse B
Dialogkonferanse praksis klasse B
Dialogkonferanse praksis klasse B
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
08:15-10:00 - 27.04.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 27.04.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 27.04.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Tirsdag
08:15-10:00 - 28.04.2020
Klasse B
Forelesning Klasse B
Forelesning Klasse B
10:15-13:00 - 28.04.2020
Gruppe B1
Gruppe B-1
Gruppe B-1
13:15-16:00 - 28.04.2020
Gruppe B2
Gruppe B-2
Gruppe B-2
Onsdag
08:15-16:00 - 29.04.2020
Gruppe 1
Muntlig presentasjon, gruppe 1 (A1)
Muntlig presentasjon, gruppe 1 (A1)
Torsdag
08:15-16:00 - 30.04.2020
Gruppe 3
Muntlig presentasjon gruppe 3 (B1)
Muntlig presentasjon gruppe 3 (B1)
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 26.05.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 27.05.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 28.05.2020
Forelesninger
Samling 3.
Samling 3.
Rom:
Fredag
NB:
Semester 2020 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 6, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25