Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
06.01.2020
Tirsdag
07.01.2020
Onsdag
08.01.2020
Torsdag
09.01.2020
Fredag
10.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
13.01.2020
Tirsdag
14.01.2020
Onsdag
15.01.2020
Torsdag
16.01.2020
Fredag
17.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
20.01.2020
Tirsdag
21.01.2020
Onsdag
22.01.2020
Torsdag
23.01.2020
Fredag
24.01.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
27.01.2020
Tirsdag
28.01.2020
Onsdag
29.01.2020
Torsdag
30.01.2020
Fredag
31.01.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
03.02.2020
Tirsdag
04.02.2020
Onsdag
05.02.2020
Torsdag
06.02.2020
Fredag
07.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
J-E. Furulund
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
17.02.2020
Tirsdag
18.02.2020
Onsdag
19.02.2020
Torsdag
20.02.2020
Fredag
21.02.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:45
08:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-15:45
11:30-15:45
BOOKING- Booking ANG035
ReKomp (fagdag) BLU 1
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
S.S. Madsen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
24.02.2020
Tirsdag
25.02.2020
Onsdag
26.02.2020
Torsdag
27.02.2020
Fredag
28.02.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
02.03.2020
Tirsdag
03.03.2020
Onsdag
04.03.2020
Torsdag
05.03.2020
Fredag
06.03.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
K.H. Danielsen
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
09.03.2020
Tirsdag
10.03.2020
Onsdag
11.03.2020
Torsdag
12.03.2020
Fredag
13.03.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1015-2 Gruppe 2
Gruppe 2 Ute
L. Frantzen
T.K. Vårnes
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-1015-2 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1 Ute
L. Frantzen
T.K. Vårnes
 
10:00      
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
16.03.2020
Tirsdag
17.03.2020
Onsdag
18.03.2020
Torsdag
19.03.2020
Fredag
20.03.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
23.03.2020
Tirsdag
24.03.2020
Onsdag
25.03.2020
Torsdag
26.03.2020
Fredag
27.03.2020
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 MV.110 E.205
BLU-1015-2 Gruppe 1
SEM: Gruppe 1 Fremlegg arbeidskrav
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
T.K. Vårnes
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 MV.110 C.U05E
LER-1354-2 Gruppe B
Gruppe B - svømming
T.K. Vårnes
 
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 MV.110 E.205
BLU-1015-2 Gruppe 2
Gruppe 2 Fremlegg arbeidskrav
L. Frantzen
A.B. Sortland
T. Unstad
T.K. Vårnes
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
30.03.2020
Tirsdag
31.03.2020
Onsdag
01.04.2020
Torsdag
02.04.2020
Fredag
03.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
06.04.2020
Tirsdag
07.04.2020
Onsdag
08.04.2020
Torsdag
09.04.2020
Fredag
10.04.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
13.04.2020
Tirsdag
14.04.2020
Onsdag
15.04.2020
Torsdag
16.04.2020
Fredag
17.04.2020
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:00
08:15-15:00 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 F.105-AUD
BLU-1005-2 Felles undervisning
Fremlegg arbeidskrav
V. Bergan
L. Frantzen
T. Unstad
T.K. Vårnes
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
B. Steinsvik
T. Sverdrup
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
20.04.2020
Tirsdag
21.04.2020
Onsdag
22.04.2020
Torsdag
23.04.2020
Fredag
24.04.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Fagseksjonsmøte
Møte Kroppsøving faggruppe

Saksliste:

Vi starter med å rydde/kaste i svømmehall- gymsal- utstyrsrom -teorirom under gymsal. Ingrid og Linda har ansvar for å notere ned innkjøpsliste

Gunnar gjennomfører gruppeintervju: han kommer med mer info.

K.H. Danielsen
I. Frenning
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-1354-2 Undervisning
Undervisning ute
T.K. Vårnes
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
LER-1354-2 Gruppe B
Gruppe B - PDO lek
T.K. Vårnes
09:00    
10:00      
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
LER-1354-2 Gruppe A
Gruppe A - PDO lek
T.K. Vårnes
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
27.04.2020
Tirsdag
28.04.2020
Onsdag
29.04.2020
Torsdag
30.04.2020
Fredag
01.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
04.05.2020
Tirsdag
05.05.2020
Onsdag
06.05.2020
Torsdag
07.05.2020
Fredag
08.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BOOKING- Booking BLS022
Møte Kroppsøving faggruppe
I. Frenning
L.H. Johansen
G.E. Mathisen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
11.05.2020
Tirsdag
12.05.2020
Onsdag
13.05.2020
Torsdag
14.05.2020
Fredag
15.05.2020
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag BLU 2
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.T. Killengreen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
A. Myrstad
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Sverdrup
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
18.05.2020
Tirsdag
19.05.2020
Onsdag
20.05.2020
Torsdag
21.05.2020
Fredag
22.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
25.05.2020
Tirsdag
26.05.2020
Onsdag
27.05.2020
Torsdag
28.05.2020
Fredag
29.05.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
01.06.2020
Tirsdag
02.06.2020
Onsdag
03.06.2020
Torsdag
04.06.2020
Fredag
05.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
08.06.2020
Tirsdag
09.06.2020
Onsdag
10.06.2020
Torsdag
11.06.2020
Fredag
12.06.2020
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking ANG035
Møtereservasjon BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
A. Bjørn-Bergstad
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
L. Frantzen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
M. Liset
K.A. Nyborg
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
C. Skjernes
A.B. Sortland
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00          
16:00