Timeplan 2020 Vår - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 09.01.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 15.01.2020 |
10:15-11:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-2000-1 | Felles undervisning | A.L. Bakke T. Isaksen S.S. Madsen A.M. Pesch T. Unstad |
Torsdag 16.01.2020 |
14:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
BLU-2000-1 | Felles undervisning | T. Unstad |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 23.01.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 30.01.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen M. Dardanou N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.T. Killengreen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 10.02.2020 |
10:15-13:00 | MV.110 E.203 |
BLU-1004-2 | Gruppe 1 | A. Bjørn-Bergstad T. Unstad |
Onsdag 12.02.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 E.201 |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 Gruppe 1 (A1) |
T. Unstad |
14:15-16:00 | MV.110 K.112 |
BLU-2000-1 | Gruppe 2 Gruppe 2 (A2) |
T. Unstad |
|
Torsdag 13.02.2020 |
08:15-09:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-2000-1 | Felles undervisning | A.L. Bakke T. Isaksen S.S. Madsen A.M. Pesch T. Unstad |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 Gruppe 1 (A1) |
T. Unstad |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 4 Gruppe 4 (B2) |
T. Unstad |
|
Fredag 14.02.2020 |
11:00-13:00 | MV.110 C.104 MV.110 E.307 MV.110 E.308 MV.110 F.105-AUD MV.110 I.112 Klikk for å vise/skjule alle |
BOOKING- | Booking ANG035 Barneuniversitetet |
A. Bjørn-Bergstad N.H. Dønnem L. Frantzen H. Habbestad O.M. Kanck S.R. Kvande T. Unstad R.M. Walberg |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 26.02.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 2 Gruppe 2 (A2) |
T. Unstad |
14:15-16:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 3 Gruppe 3 (B1) |
T. Unstad |
|
Torsdag 27.02.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 Gruppe 1 (A1) |
T. Unstad |
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 4 Gruppe 4 (B2) |
T. Unstad |
|
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.03.2020 |
12:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Forelesning |
T. Unstad |
Torsdag 05.03.2020 |
10:15-11:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Forelesning |
V. Bergan L. Frantzen A.B. Sortland T. Unstad |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
||
Fredag 06.03.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 D.U01-AUD |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Forelesning |
T. Unstad |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 11.03.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 4 Gruppe 4 (B2) |
T. Unstad |
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 3 Gruppe 3 (B1) |
T. Unstad |
|
Torsdag 12.03.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 1 Gruppe 1 (A1) |
T. Unstad |
12:15-14:00 | MV.110 C.111 |
BLU-2000-1 | Gruppe 2 Gruppe 2 (A2) |
T. Unstad |
|
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 19.03.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 02.04.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 09.04.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.04.2020 |
08:15-15:00 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 F.105-AUD |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Fremlegg arbeidskrav |
V. Bergan L. Frantzen T. Unstad T.K. Vårnes |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 22.04.2020 |
08:15-11:00 | MV.110 E.202 MV.110 E.205 |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Forelesning |
V. Bergan L. Frantzen T. Unstad |
Torsdag 23.04.2020 |
11:15-14:00 | MV.110 D.U01-AUD MV.110 E.103 MV.110 E.201 |
BLU-1015-2 | Forelesning | L. Frantzen A.B. Sortland T. Unstad |
Fredag 24.04.2020 |
14:15-16:00 | MV.110 F.105-AUD |
BLU-1005-2 | Felles undervisning Forelesning |
L. Frantzen T. Unstad |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 30.04.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 07.05.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 21.05.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 28.05.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 23 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 04.06.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 11.06.2020 |
14:15-15:45 | BOOKING- | Booking ANG035 Møtereservasjon BLU |
A.L. Bakke V. Bergan A. Bjørn-Bergstad T.H. Blixrud S. Boldermo K.H. Danielsen N.H. Dønnem A. Eriksen L. Frantzen I. Frenning J-E. Furulund E. Gamst-Nergård H. Habbestad F. Hiss T. Isaksen O.M. Kanck B. Karlsen S.R. Kvande R. Larsen M. Liset K.A. Nyborg A.M. Pesch G.O. Pettersen C. Skjernes A.B. Sortland B. Steinsvik M.L. Sundelin T. Unstad M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg |