Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2020 Vår - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis

Yvonne Sørensen

Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.01.2020
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Tirsdag
07.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
Onsdag
08.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
Torsdag
09.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
Tirsdag
14.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
14:15-15:45 MV.110 E.203
LER-1601-2 Praksisforberedende møte K.E.W. Bjørndal
M. Johnsen
G. Kalseth
J.B. Lødemel
H.C. Ryel
Y. Sørensen
M. Volden
Onsdag
15.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF B-H. Johannessen
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 5-10 Norsk B. Grønvik
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 Seminar 1-7 MAT
SEM: Seminar 1-7 MATSeminar 1-7 MAT
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
10:15-12:00 MV.110 E.202
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk A.H. Lødemel
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG K. Isaksen
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 MAT T.F. Eidissen
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
Torsdag
16.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT R.T. Karstad
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
14:15-15:45 MV.110 D.U01-AUD
MV.110 E.301
MV.110 E.302
MV.110 K.114
LER-1651-2 Praksisforberedende møte K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.01.2020
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
Tirsdag
21.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
Onsdag
22.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
Torsdag
23.01.2020
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
Tirsdag
28.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
Onsdag
29.01.2020
08:15-10:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
Y. Sørensen
Torsdag
30.01.2020
10:15-12:00 MV.110 K.113
LER-1050-2 Seminar 5-10 SAMF B-H. Johannessen
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.304
LER-1050-2 Seminar 5-10 NAT R.T. Karstad
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.201
LER-1050-2 Seminar 5-10 Norsk B. Grønvik
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 K.112
LER-1050-2 Seminar 5-10 ENG K. Isaksen
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.205
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk A.H. Lødemel
Y. Sørensen
10:15-12:00 MV.110 E.103
LER-1050-2 Seminar 5-10 MAT T.F. Eidissen
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B Y. Sørensen
14:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
07.02.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.02.2020
08:15-12:00 MV.110 J.101
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Torsdag
27.02.2020
14:15-15:45 MV.110 F.105-AUD
LER-1651-2 Praksisforberedende møte
Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651)
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
G. Kalseth
R.T. Karstad
F.S. Larsen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.A. Nyborg
O.K. Straum
Y. Sørensen
I. Aarvik
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
04.03.2020
08:15-10:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
10:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 5-10 Norsk B. Grønvik
Y. Sørensen
Torsdag
05.03.2020
08:15-16:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 5-10 Norsk B. Grønvik
Y. Sørensen
Fredag
06.03.2020
08:15-12:00 MV.110 E.203
LER-1050-2 Seminar 5-10 Norsk B. Grønvik
Y. Sørensen
12:15-14:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1050-2 Forelesning O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
Y. Sørensen
M. Volden
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.03.2020
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Tirsdag
17.03.2020
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Onsdag
18.03.2020
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.03.2020
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Tirsdag
31.03.2020
12:15-16:00 MV.110 F.103-AUD
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Onsdag
01.04.2020
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1000-2 Gruppe A K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Torsdag
02.04.2020
08:15-12:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1000-2 Gruppe B K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
12:15-16:00 MV.110 F.105-AUD
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.04.2020
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe B: SAMF, ENG og NOR
SEM2: Gruppe B
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Tirsdag
14.04.2020
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe A K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe A: MAT og NAT
SEM: Gruppe A
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Onsdag
15.04.2020
08:15-12:00 MV.110 C.104
LER-1000-2 Gruppe B K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
12:15-16:00 MV.110 C.104
LER-1002-2 Gruppe C: MAT, SAMF og ENG
SEM3: Gruppe C
K.E.W. Bjørndal
Y. Sørensen
Timeplan for Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
08.05.2020
08:30-15:30 MV.110 D.U01-AUD
BOOKING- Booking ANG035
Fagdag GLU 1-7 og 5-10
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
S. Gamst
B. Grønvik
M.N. Hansen
B. Haugseth
O.J. Hembre
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
A.K. Jacobsson
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
M. Johnsen
B.A. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
L.H. Kristiansen
F.S. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
G.E. Mathisen
H.E. Moe
S.I. Nordkild
K.D. Opstad
G.O. Pettersen
I. Ripman
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
I.M. Seiness
C. Skjernes
H. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
O.K. Straum
J. Sæleset
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
M. Wiik
M. Ødegaard
V. Øie
E.M. Øvrebø