Timeplan 2020 Vår - lærer Yvonne Sørensen - Førsteamanuensis
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.O. Pettersen Y. Sørensen M. Volden |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
|
Tirsdag 07.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
|
Onsdag 08.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
|
Torsdag 09.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
Uke 4 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
Tirsdag 21.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
|
Onsdag 22.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
|
Torsdag 23.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning | T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.O. Pettersen Y. Sørensen M. Volden |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
|
Tirsdag 28.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
|
Onsdag 29.01.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
Y. Sørensen |
|
Torsdag 30.01.2020 |
10:15-12:00 | MV.110 E.304 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 NAT | R.T. Karstad Y. Sørensen |
10:15-12:00 | MV.110 K.113 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 SAMF | B-H. Johannessen Y. Sørensen |
|
10:15-12:00 | MV.110 K.112 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 ENG | K. Isaksen Y. Sørensen |
|
10:15-12:00 | MV.110 E.205 |
LER-1050-2 | Seminar 1-7 Norsk | A.H. Lødemel Y. Sørensen |
|
10:15-12:00 | MV.110 E.103 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 MAT | T.F. Eidissen Y. Sørensen |
|
10:15-12:00 | MV.110 E.201 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 Norsk | B. Grønvik Y. Sørensen |
|
12:15-14:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | Y. Sørensen |
|
14:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | Y. Sørensen |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 07.02.2020 |
08:30-15:30 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking ANG035 Fagdag GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen A.K. Jacobsson R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen I. Jensvoll B-H. Johannessen R. Johansen M. Johnsen B. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming M. Liset G.E. Mathisen H.E. Moe S.I. Nordkild K.D. Opstad G.O. Pettersen I. Ripman J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk I.M. Seiness C. Skjernes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden O.J. Wang M. Wiik M. Ødegaard V. Øie E.M. Øvrebø |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.02.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 J.101 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Torsdag 27.02.2020 |
14:15-15:45 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1651-2 | Praksisforberedende møte Evaluering/erfaringsdeling praksis 5-10, 1.år (LER-1651) |
K.E.W. Bjørndal H. Brox T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen I.K. Jakobsen B-H. Johannessen G. Kalseth R.T. Karstad F.S. Larsen H.E. Moe S.I. Nordkild K.A. Nyborg O.K. Straum Y. Sørensen I. Aarvik |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 04.03.2020 |
08:15-10:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.O. Pettersen Y. Sørensen M. Volden |
10:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 Norsk | B. Grønvik Y. Sørensen |
|
Torsdag 05.03.2020 |
08:15-16:00 | MV.110 E.203 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 Norsk | B. Grønvik Y. Sørensen |
Fredag 06.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 E.203 |
LER-1050-2 | Seminar 5-10 Norsk | B. Grønvik Y. Sørensen |
12:15-14:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1050-2 | Forelesning | O.G. Drageset T.F. Eidissen B. Grønvik K. Isaksen B-H. Johannessen R.T. Karstad A.H. Lødemel G.O. Pettersen Y. Sørensen M. Volden |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
|
Tirsdag 17.03.2020 |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Onsdag 18.03.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.03.2020 |
12:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Tirsdag 31.03.2020 |
12:15-16:00 | MV.110 F.103-AUD |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Onsdag 01.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1000-2 | Gruppe A | K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Torsdag 02.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1000-2 | Gruppe B | K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
12:15-16:00 | MV.110 F.105-AUD |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.04.2020 |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe B: SAMF, ENG og NOR SEM2: Gruppe B |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Tirsdag 14.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe A | K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe A: MAT og NAT SEM: Gruppe A |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
|
Onsdag 15.04.2020 |
08:15-12:00 | MV.110 C.104 |
LER-1000-2 | Gruppe B | K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
12:15-16:00 | MV.110 C.104 |
LER-1002-2 | Gruppe C: MAT, SAMF og ENG SEM3: Gruppe C |
K.E.W. Bjørndal Y. Sørensen |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 08.05.2020 |
08:30-15:30 | MV.110 D.U01-AUD |
BOOKING- | Booking ANG035 Fagdag GLU 1-7 og 5-10 |
S-E. Andreassen M. Bartnæs A. Birkeland K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset T.F. Eidissen H.R. Folkenborg I. Frenning S. Gamst B. Grønvik M.N. Hansen B. Haugseth O.J. Hembre L. Hjemgård Johansen T.E. Holmbukt L. Husjord J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen A.K. Jacobsson R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen I. Jensvoll B-H. Johannessen R. Johansen M. Johnsen B. Karlsen R.T. Karstad I.M. Kielland S.T. Killengreen L.H. Kristiansen F.S. Larsen L-M. Lauritzen T. Leming M. Liset G.E. Mathisen H.E. Moe S.I. Nordkild K.D. Opstad G.O. Pettersen I. Ripman J.N. Roksvold H.C. Ryel L. Rønningsbakk I.M. Seiness C. Skjernes H. Sollid M. Son A.B. Sortland A.R. Steele O.K. Straum J. Sæleset K-A. Sæther Y. Sørensen S. Thorvaldsen A. Unhjem M. Volden O.J. Wang M. Wiik M. Ødegaard V. Øie E.M. Øvrebø |